Nejen kvůli nám si ráno přivstanou herci Josef Polášek a Martin Zbrožek.

Obsah dílu

Přehrát vše

Kvůli vám ráno zastavíme na dvě a půl hodiny čas a strávíme ho příjemným povídáním s herci Josefem Poláškem a Martinem Zbrožkem, kteří spolu už skoro 9 let hrají v představení Milostný trojúhelník.
Děti v některých zemích nemají zrovna na růžích ustláno. Jejich běžnou denní rutinou je těžká práce od raného věku ve velmi špatných podmínkách. Jinou možnost ale nemají a vlastně ani neznají. O tomto smutném fenoménu "dětské práce" se dozvíme víc od Stanislava Komínka z organizace NaZemi.
Radek Pernica pozve všechny na další filmové novinky a z vařícího pultu se tentokrát stane na chvíli bar. Přijede totiž barman Tomáš Kučera, který namíchá drinky s africkými přísadami.
Jak se bude o víkendu koštovat kysané zelí na Slovácku, řekne organizátor této akce Antonín Vrba a starostka organizátorské obce Blatnička Jarmila Hrušková.
Do světa mineralogie nás pro změnu nechají nahlédnout vedoucí Mineralogicko-petrografického oddělení Moravského zemského muzea Vladimír Hrazdil se svým kolegou Stanislavem Houzarem.
Přivstaňte si s námi i ve čtvrtek!

Chat

Ve čtvrtek 26. ledna 2017


Stopáž150 minut
Rok výroby 2017
 L HD