Na plný výkon vždy hraje a zpívá i Petr Vondráček, tak si ho nenechte ujít v úterním Dobrém ránu!

Obsah dílu

Přehrát vše

Na plný výkon šlape kapela Lokomotiva pod taktovkou muzikanta, herce a moderátora Petra Vondráčka, který se o svých nejen hudebních aktivitách rozpovídá v úterním Dobrém ránu.
U lokomotiv a vláčků zůstaneme i Jiřím Kotasem, který představí unikátní Klub přátel kolejových vozidel, který vlastní a spravuje několik vlaků různých typů a stáří.
Tradičně nabídneme přehled DVD novinek s Karlem Batůškem a nevynecháme ani oblíbené vaření. A v čem jiném se dá vařit na plný výkon než v tlakovém hrnci. Recepty z "Papiňáku" bude tentokrát připravovat šéfkuchař Karel Nekola.
Výkonnost českých a moravských vinařů prověřila minulý týden národní soutěž Salon vín 2016. Jak toto klání dopadlo řekne ředitel Národního vinařského centra Pavel Krška a se svými úspěchy se pochlubí také hlavní sommeliér vítězného vinařství z Bzence Ivo Kaňovský.
Jinak než na plný výkon se nedá věnovat ani extrémní cyklistice. Jak přežít a vyhrát 1800 km dlouhý závod napříč Aljaškou nebo jaké strasti přináší jízda vyprahlou pouští, prozradí zasloužilý extrémní biker Jan Kopka.
Vstávejte s Dobrým ránem za minutu 6 na ČT2!

Chat

herec, zpěvák, moderátor

Petr Vondráček

V úterý 13. prosince 2016


Stopáž150 minut
Rok výroby 2016
 L HD