Můžete se těšit na tajemníka Freddieho Mercuryho Petera Freestona, který i uvaří. Daniela Hůlku a celý 17ti členný Pirate swing band!

Obsah dílu

Přehrát vše

The Show Must Go On! Aneb show musí pokračovat… To je téma dnešního Dobrého rána. Připomínáme si tak blížící se výročí smrti frontmana skupiny Queen. O jeho životě nám přijde popovídat jeho blízký přítel, bývalý tajemník a komorník Peter Freestone. Žije už nějakou dobu v Čechách, tak z něho rovnou vytáhneme informace, jak se dívá na českou hudbu. Navíc Peter připravuje kuchařku podle receptů, které měl Freddie nejraději, takže nám ve studiu i uvaří. Zbývající členové skupiny Queen podporovali i předposlední CD Pirate Swing bandu! Celý 17-ti členný band v čele s Jiřím Ševčíkem už nám kromě několika hudebních ukázek představí své nové CD Playlist. Tak se můžete těšit! Na správnou notu nás naladí i zpěvák Daniel Hůlka, který se právě chystá na novou desku ve spolupráci s Petrem Jandou. Jelikož se jedná o muzikálového herce a zpěváka, nevynecháme ani otázky, jak se těší na roli Ceasara v nově přepracovaném muzikálu Kleopatra. V této kůži je teprve necelý měsíc, tak jsme sami zvědaví, jak si ji užívá. Hudební atmosféru podpoří i reportáž Petra Kotrly o slavných faux pas. A ještě k tomu Vás pozveme na Jazz fest Brno, tedy na koncerty Herbieho Hancocka a ZAZ. Budete moci vyhrát vstupenky! Nalaďte se s námi, ráno v 5.59 :-)

Chat

zpěvák

Daniel Hůlka

Nově se v muzikálu Kleopatra v roli Césara představí zvláštní host, Daniel Hůlka. Na našem diváckém chatu se ho můžete ptát, jak se těší!

V úterý 18. listopadu 2014


Stopáž150 minut
Rok výroby 2013
 L HD