21 minut

Obsah dílu

Župa Jindřicha Vaníčka — Jaroslav Kozlík — 10. slet — Sokol Královské Vinohrady — Jaromír Ježek

Části dílu

01:01
Župa Jindřicha Vaníčka
    06:12
    Medailon: Jaroslav Kozlík
      08:56
      Historie: 10. slet
        12:00
        Architektura: Sokol Královské Vinohrady
          16:59
          Portrét: Jaromír Ježek
            Přehrát celé video
            Stopáž19 minut
            Další díl
            12. duben 2012

            Přehled dílů

            20 dostupných
            Stopáž20 minut

            29. červen 2012

            Sokolové z Minnesoty — Jan Nešpor — Severomoravská župa — Sokolovna ve Vysokém Mýtě

            30. 6. 2012 na ČT sport
            Stopáž21 minut

            21. červen 2012

            Krajské prezentace - Olomouc, Ostrava, Brno — Sokolská župa Olomoucká - Smrčkova — Medailon: Jaromír Martinec — Architektura: Sokolovna Turnov — Sokol a já: Jiřina Šiklová

            26. 6. 2012 na ČT sport
            Stopáž20 minut

            14. červen 2012

            Krajské prezentace — Župa Komenského — Medailon: Marie Topinková — Sokol a já: Miloš Vystrčil

            19. 6. 2012 na ČT sport
            Stopáž19 minut

            8. červen 2012

            150 let Sokola — Sokolská župa Orlická — Medailon: Zdislava Kodešová — Historie: Mohyla bitvy u Lipan — Osobnost: Hana Klapalová

            14. 6. 2012 na ČT sport
            Stopáž20 minut

            31. květen 2012

            Župa Jizerská — Olga Charvátová — Sokolovna v Českém Brodě — Jaroslav Uhlíř

            6. 6. 2012 na ČT sport
            Stopáž22 minut

            24. květen 2012

            Oslavy sokola v Hradci Králové — Župa Hanácká — Jaroslav Kozlík — Stadion Strahov

            29. 5. 2012 na ČT sport
            Stopáž20 minut

            18. květen 2012

            150 let založení SOKOLA — Jan Podlipný — Župa Severočeská - Novákova — Sokolovna v Mýtě — Zdeněk Růžička

            22. 5. 2012 na ČT sport
            Stopáž21 minut

            10. květen 2012

            Župa Středomoravská – Kratochvílova — 1960 — Jiří Kopecký — Sokolovna v Litovli — Pavla Kovaříková-Valníčková

            13. 5. 2012 na ČT sport
            Stopáž19 minut

            3. květen 2012

            Jungmannova župa v Komárově — Jiří Sobota — 1955 — Tyršův ústav Praha — Helena Illnerová

            5. 5. 2012 na ČT sport
            Stopáž19 minut

            26. duben 2012

            Jungmannova župa v Hudlicích — Olga Šalbabová — 1948 — Sokolský stadion v Brně — Václav Vydra

            30. 4. 2012 na ČT sport

            Napište nám