21 minut

Obsah dílu

Župa Dr. Bukovského — 1938 — Jiří Stránský — Sokolovna v Karlíně — Jiří Ježek

Části dílu

00:56
Župa Dr. Bukovského
    06:27
    1938
      08:14
      Medailon: Jiří Stránský
        12:42
        Architektura: Sokolovna v Karlíně
          16:38
          Osobnost: Jiří Ježek
            Přehrát celé video
            Stopáž20 minut
            Další díl
            Epizoda 5/20

            Přehled dílů

            20 dostupných
            Stopáž20 minut

            Epizoda 1/20

            Župa Jana Máchala — 1901 — Tomáš Sedláček — Sokol Pražský — Věra Čáslavská

            21. 2. 2012 na ČT sport
            Stopáž21 minut

            Epizoda 2/20

            Župa Rokycanova — Oslavy 150. let sokola — 1926 — Bohumil Roubal — Kino v Roudnici nad Labem — Zdeněk Merta

            29. 2. 2012 na ČT sport
            Stopáž20 minut

            Epizoda 3/20

            Sokol Písek — 1932 — Bohuslav Bubník — Sokol v Novém Kníně — Martin Lébl

            5. 3. 2012 na ČT sport
            Stopáž21 minut

            Epizoda 4/20

            Župa Dr. Bukovského — 1938 — Jiří Stránský — Sokolovna v Karlíně — Jiří Ježek

            14. 3. 2012 na ČT sport
            Stopáž20 minut

            Epizoda 5/20

            150 let české obce sokolské — Župa moravskoslezská — Marek Švec — Tyršův dům — Jan Čenský

            20. 3. 2012 na ČT sport
            Stopáž21 minut

            Epizoda 6/20

            Sokolský běh na lyžích — Sokol Bedřichov v Jihlavě — Rej žen — Župa Jihočeská — Sokolov v Hostivaři — Pavel Pafko

            26. 3. 2012 na ČT sport
            Stopáž20 minut

            Epizoda 7/20

            Oslavy Sokola Pražského — 15. Všesokolský slet — Župa Budečská — Jiří Fiřt — Sokolovna v Prostějově — Dana Morávková

            3. 4. 2012 na ČT sport
            Stopáž21 minut

            Epizoda 8/20

            Župa Jindřicha Vaníčka — Jaroslav Kozlík — 10. slet — Sokol Královské Vinohrady — Jaromír Ježek

            10. 4. 2012 na ČT sport
            Stopáž19 minut

            Epizoda 9/20

            Župa Podkrkonošská - Jiráskova — Adolfina Táčová — 1948 — Sokolovna ve Znojmě — Kristýna Pálešová

            17. 4. 2012 na ČT sport
            Stopáž20 minut

            Epizoda 10/20

            Šumavská župa — Jan Přidal — Spartakiády po r. 1948 — Sokolovna v Přerově — Sára Saudková

            23. 4. 2012 na ČT sport

            Napište nám