Není svatba jako svatba. A tahle skončí doslova fiaskem! Úspěšný český seriál o tom, že místo nahoře je pro každého někde jinde (2004). Hrají: O. Vetchý, M. Táborský, S. Stašová, B. Seidlová, T. Hanák, P. Jungmanová, V. Rašilov, K. Apolenářová, I. Novák, V. Cibulková, J. Lábus, J. Somr, O. Navrátil, V. Gajerová, L. Krbová, J. Schmitzer, L. Šteflová a další. Kamera P. Polák. Režie K. Smyczek

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici
Nemusí být vždycky zrovna veselá, ale může také skončit pěkným fiaskem. Nejde jenom o novomanžele, své pečlivě tajené problémy mají skoro všichni hrdinové našeho příběhu, kteří se tu sejdou na velké zahradní party. Jak se říká v Anglii, každá rodina skrývá svého kostlivce ve skříni. Jako diváci jsme někdy chytřejší než naši hrdinové, protože nám autoři dovolí nahlédnout pod pokličku, jindy ale ani netušíme, co se za podivným napětím skrývá...

Obsah dílu

V DTP studiu pan Veselý vypisuje vnitřní soutěž na návrh obalu pro sýr, který si u nich objednala mlékárna. Andrea se dostane do konfliktu s Doskočilem, který požaduje sepsání předmanželské smlouvy. Andrea navštíví Rokytu a dostane z něj vysokou částku jako odstupné. Doskočil je pak u notáře zaskočen, když se dozvídá, že Andrea přináší do manželství značnou finanční hotovost. Andrea tvrdí, že peníze má od otce.
Kadlec nastupuje jako šéfredaktor a Janouch začíná provokovat pitím. Koleduje si - zatím marně - o výpověď.
Lukešovi jsou na návštěvě za matkou v nemocnici. Lukešová trpí fobií, že ji tu uvidí někdo ze sousedů. Hned po návratu domů se Anička ovšem podřekne, takže tu zprávu ví vzápětí celý satelit.
Andrea zve Rokytovou na svatbu, pro Rokytu je to ovšem časovaná bomba. Souhlasí s Lenčiným návrhem pokusit se vyřešit neplodnost umělým oplodněním.
Milan se vrací z Anglie - těšil se na setkání s Martinou, ale ta na něj teď nemá čas, neboť má na starosti Haničku.
Fiřt navštěvuje Rokytu a nabízí mu odkoupení lomu za trojnásobek, což Rokyta odmítá.
Za Martinou přichází kolegyně z DTP Renata. Chce jí pomoct a zároveň navrhuje spolupráci na sýrových obalech.
Lékař propouští Rokytovou z nemocnice na oslavu svatby Doskočilových. Okolí reaguje přesně opačně než čekala: nikdo se jí vlastně ani nezeptá, kde byla. Oslava kulminuje opileckým výstupem Doskočila, který všechny zpouráží. Stále se nevyrovnal se zhacenou uměleckou kariérou.
Do nemocnice se vrací Lukešová - ale současně sem přichází i Rokytovi pokusit se o umělé oplodnění.

Stopáž52 minut
Rok výroby 2004
 ST 4:3
ŽánrSeriál