Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Pitr 26. 7. 2021 16:53 Reagovat 0 0

  Od kdy estébáci (Honza) vyšetřují vraždy?

 • ivan 30. 3. 2017 18:41 Reagovat 19 1

  Panebože

  už zase !!!! To je šílené !!!

 • Milada 15. 3. 2014 22:36 Reagovat 32 7

  Každý rok ve stejnou dobu

  Ráda bych věděla proč programové oddělení tuto velmi nepovedenou a trapnou detektivku zařazuje do vysílání každý rok. Že by tantiémy pro autory?

 • krfi 22. 4. 2013 03:55 Reagovat 9 21

  česká detektivka před 12 lety

  Žádná špičková detektivka se nekonala ( trochu moc překombinované, řada náhod ap. ), ale slušný průměr s dobrou hudbou a kamerou. Je vidět, že se na tomto TV filmu podílel odborný poradce. Proti Policistům z Centra exklusivní podívaná s dobrými herci ( V. Cibulková, J. Kanyza, V. Táborský a další ). Režisér Dušan Klein vytvořil ( dříve ) daleko lepší věci, se švihem, nápadem a s určitou přirozenou mírou psychologie.

 • alena 18. 4. 2013 17:00 Reagovat 35 6

  Tuhle pitomost jste mohli nechat dál odpočívat v hrobě...

 • Pepa 27. 2. 2012 08:16 Reagovat 21 7

  Tak to byla síla

  Když jsem viděl pana komisaře s paní Cibulkovou v posteli, tak to mělo takový erotický náboj, že za šla chuť i mladíkům. Závěr to byla bomba. To jíž ta naše TV tvorba tak hluboce klesla.

 • HD 26. 2. 2012 13:24 Reagovat 8 15

  Zdivočelá země

  Na tento čas patří seriál Zdivočelá země.

 • David 19. 1. 2004 12:56 Reagovat 70 4

  Néééé

  Zoufalé, amatérské, velmi špatné a ještě k tomu drzá repríza. Že jsem si sakra jména režiséra (Dušan Klein) nevšiml dřív. Mohl jsem si to utrpení ušetřit. Všimli jste si, že v inscenacích pana Kleina skoro každý intenzivně a okázale kouří. Že by skrytá reklama Tabáku Kutná Hora?

 • Lados 19. 1. 2004 11:15 Reagovat 14 5

  To byla ale sila!

  V poslední době s úžasem sleduji úsporná opatření na ČT v akci. Je to proces, který bych jednoduše nazval "recyklace". A recykluje se opravdu cokoliv (pokud se nemýlím, tato "detektivka" se už před nějakou dobou vysílala a natočena musela být už hodně dávno). Mam rovněž pocit, že do ČT musel přijít nějaký programový "propagátor" z televize Nova. Jak jinak si vysvětlit masívní kampaň týden dopředu (a to ať už se jedná o sebevětší brak)? Nejen že se spoty na pořady donekonečna opakují, ale pořady jsou v nich v superlativech vychvalovány až...do nebes. A když se necháte nakonec navnadit, bijete hlavou do zdi, na jakou blbost jste se to koukali. Televize (a to jak ČT, tak Nova) jistě počítají s tím, že když diváka nalákají, shlédne divák celý pořad až do konce. Je zvláštní, že ve spotu na tuto detektivní amatérskou hloupost nezmínili, že režisér Dušan Klein natočilo poslední díl "skvělé" pentalogie o básnících... Nejspíš proto, že se na výrobě podílela konkurenční televize... Mimochodem, ze všech herců, kteří podle mě předvedli podprůměrné výkony (snad až na pana Klepla), nezvykle vyčníval Jan Budař a jím skvěle stvárněný řadový policista.

 • svatka 19. 1. 2004 08:45 Reagovat 11 10

  kamera

  Detektivky mám ráda. Ale toto byla v poslední době jedna z mála, kdy jsem si řekla: a už dost - a ani mě nezajímalo, jak to vlastně dopadlo. Práce kamery byla divná (např. scénka 3 herců v "hospodě", co to bylo za interiér? Nikde lidi, ani náznak hospodského šumu), kriminalisté zákonitě štvaní časem, mrzuté tváře - prostě klišé...už jsem opravdu viděla lepší věci. Paní Cibulková v roli tvrdé kriminalistky bez soukromí až k smíchu "americká", cigareta předávaná v posteli hlavními hrdiny - tahle pomocná rekvizita fungovala hojně před 30 lety atd... Námět mohl být dobrý,věřím, ale zpracování se poněkud vymklo.

  « | | 1 2 | | » (2)

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi