Nepřítel nikdy nespí. Claire Danesová v hlavní roli čtvrté řady oceněného amerického seriálu (2014). Dále hrají: M. Patinkin, R. Friend, T. Letts a další. Režie Carl Franklin

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Saul padl do rukou nepřítele – to je zpráva, která mění pravidla hry. Do Pákistánu se přižene Lockhart a žádá okamžitou schůzku s pákistánskou tajnou službou. Ti tvrdí, že s únosem nemají nic společného. Zatímco velvyslankyně Boydová využívá znalosti prostředí a pokouší se o diplomatickou domluvu, ředitel CIA není schopen udržet emoce na uzdě a vydává se cestou výhrůžek a přímého nátlaku.

Saul je mezitím nedobrovolným hostem Hakáního. Na špatné zacházení si nemůže stěžovat, jako bývalý ředitel CIA si ale umí představit, jaké oběti asi musí americké tajné služby přinést pro jeho záchranu. Topí se v pocitech hanby a ponížení, že se dal oblafnout jako školák. Jeho duševnímu stavu nepomáhá ani fakt, že Hakání jej vozí všude s sebou jako živý štít a poprvé po mnoha letech si užívá volného pohybu včetně triumfálních jízd po rodném městě.

Originální názevHomeland IV / Redux
Stopáž49 minut
Rok výroby 2014
 ST HD *
ŽánrSeriál