Hudebně zábavná show s rubrikou Z mého šuplíku a písničkovou soutěží. Uvádějí K. Šíp a J. Uhlíř. Účinkují: J. Krampol, M. Paleček, M. Janík a J. Švandová. V soutěžních videoklipech zpívají P. Janda, P. Janů, D. Janda, M. Linková, P. Roth, J. Vančura a skupina Olympic. Kamera A. Kovács. Režie A. Vomáčka

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Televizní baviči Karel Šíp a Jaroslav Uhlíř se tentokrát ocitají v čínské restauraci : hovoří o exotických specialitách, servírka jim přináší večeři a k poslechu jim hrají Miroslav Paleček a Michael Janík. Pak uvádějí rubriku „Z mého šuplíku“, v níž Uhlíř představuje svoji tvorbu, jeho hostem je tentokrát Jiří Krampol. Mluví o nové hře divadla Semafor „Záviš kontra Březinová“, do níž Uhlíř napsal několik písniček, pak předvádějí, jak probíhá korepetice – Krampol za Uhlířova klavírního doprovodu zpívá píseň ze hry, část dokonce maďarsky.

Následuje písničková soutěž Hitšaráda. Tentokrát oblíbení moderátoři hovoří o lásce jako inspiraci pro umělce, přičemž parodují různé umělecké žánry. Šíp mluví s malířem Jaroslavem Mazalem (Uhlířem) o jeho aktech, jeho inspiraci, o nových směrech kompresionismu a hajálismu, o anketě o zlatého slavíčka atd. Po archivní ukázce z Nedělní chvilky poezie mluví Uhlíř s básníkem Karlem Hynkem Šípem o lásce v jeho verších a o jeho básnických sbírkách Bílá labuť a Kotva, Šíp pak recituje ukázku ze své sbírky Láska, páska.

Stopáž58 minut
Rok výroby 1984
 4:3
ŽánrHudba