Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Jana Květoňová 23. 7. 2021 20:07 Reagovat 0 0

  Zahájebí olympijských her

  Dívala jsem se na zahájení olympijských her v Tokiu a byl to veliký zážitek. Japonci to měli všechno "vymakané", nebylo jim co vytknout. A přesto jsem byla víc než překvapena, že se neustále mluvilo o opatřením proti covidu, všichni ze všech států měli roušky a co výprava z Kazachstánu?!! Tam ani jeden neměl roušku! Jak to, že je tam pořadatelé bez roušek pustili?!!

 • Znechucen Alois 5. 11. 2020 01:03 Reagovat 4 1

  Co na tom pan Záruba režijně upravuje? Výši svého honoráře?

 • Štěpánka 19. 8. 2020 21:21 Reagovat 1 1

  Díky

  Díky za pořady z Archivu Z. Člověk jednak vidí vývoj sportu, ty pokroky např. v tenisu, a jednak si může doplnit, co eviděl. Neviděla jsem třeba zahájení LOH v Sydney. Slyšela jsem mnohokrát, že bylo krásné, že údajně se zahájením LOH v Londýně (tam jsem měla to štěstí být) bylo nejhezčí mezi letními olympiádami. Pověst nelhala.

 • Tomáš Bezrouk 18. 7. 2020 11:01 Reagovat 2 2

  Řecko neporazilo Španělsko!

  Píšete, že Řekové postupně porazili Portugalce, pak Španělsko atd... chyba! Se Španěly pouze remizovali v základní skupině 1:1

 • Maroš 4. 6. 2020 21:47 Reagovat 0 12

  Prosím

  Prosím sprístupnite archív aj pre svk. My archyv nemáme :-(

 • Marek 21. 5. 2020 11:13 Reagovat 2 14

  Komentář pana Vichnara

  Včera jsem se zájmem sledoval po 35 letech zápas ČSSR-SSSR, který je pro mě osobně emocionálně na stejné úrovni jako finále z Nagana. Znova to komentoval pan Vichnar, kterého mám osobně velmi rád. Bohužel bylo slyšet, že na komentování již nestačí. Celý zápas si pletl termíny český a československý. Výroky typu - Česi v 70.letech třikrát vyhráli titul (kdyby to tak slyšeli Šťastní), při pohledu kamery do hlediště se zmohl pouze na slova - v hledišti sedí významné osobnosti (nepoznal Alana Eaglsona). Vrcholem byl výrok - brankář Treťjak skončil po olympiádě v Lake Placid v roce 1980 a Rusevé za něj hledali dlouho náhradu, což řekl třikrát za sebou, takže to nebyl přeřek, ale zřejmě si to skutečně myslí, velmi smutný poslech.

 • maruška 17. 5. 2020 19:44 Reagovat 4 7

  tak poslouchám

  zárubu , ty dvě štěkny se na něm podepsaly, taky je zlobou celý pokřivený .hosty nehodnotím.maruška

 • Sabb 9. 5. 2020 09:00 Reagovat 5 7

  Archiv Z - Videa ze včerejška nelzou přehrát

  Dobrý den, včerejší hokeje z Archivu Z nelzou přehrát, prosím jak můžete, opravte ho. Mnoho hokejových fanoušků to nemůže sledovat v tomto čase, protože musí chodit i do své práce. Děkuji

 • Dominik 8. 5. 2020 20:32 Reagovat 5 7

  Hokej dnes nelze přehrát, prosím o jeho opravu

  Hokej dnes nelze přehrát, prosím o jeho opravu

 • Jiří Ritter 26. 4. 2020 00:07 Reagovat 3 8

  re ČSFR-NSR, trenér Němců na MS 1990 v Itálii

  Když už mermomocí musí ČT dávat přes 1/3 obrazovky sestavy (jako kdyby někdo neznal hráče jako Littbarski, Brehme, Buchwald, Skuhravý, Hašek...), tak by tam alespoň mohly být korektní informace... Nevím, proč je pod sestavou Němců uveden jako trenér NSR Bob Gansler (trenér USA), když naše západní sousedy vedl na MS 1990, stejně jako na turnaji v Mexiku, "Císař" Franz Beckenbauer...

  « | | 1 2 3 4 5 | | » (9)

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi