Příteli, chvátej, SOS, ať jsem i zítra, čím jsem dnes… Volné pokračování kultovního seriálu (2013). Hrají: J. Dvořák, D. Havlová, J. Hanzlík, Z. Adamovská, V. Jiráček, M. Vašut, J. Bohdalová, J. Kolesárová, V. Javorský a další. Scénář I. Hubač. Kamera P. Hojda. Režie F. Renč

Pokračování legendárního seriálu, který zaujme nejen hvězdným hereckým obsazením, ale rovněž akčními příběhy ze současného prostředí záchranné služby. Režisérský rukopis mu vtiskl Filip Renč, autorem scénářů byl Ivan Hubač (syn Jiřího Hubače, původního scenáristy).

Sbližování Jandery (J. Hanzlík) se synem Markem (V. Jiráček) neprobíhá tak, jak by si otec představoval. Doktor Kaderka (J. Dvořák) nebere do svých pevných rukou jen záchranku, ale i svou vlastní rodinu, včetně svého bohémského bratra malíře Thea (V. Javorský). Vztah Marka Jandery s dispečerkou Mádrovou (J. Kolesárová) pokračuje a přestává být tajemstvím. Navíc je tu žárlivý manžel. Smrt hoteliéra Foldyny (I. Racek), otce doktorky Foldynové (D. Havlová), nepříjemným způsobem zasáhne do života záchranné služby. Má to však i své kladné stránky, ne nadarmo se říká, že neštěstí lidi sbližuje. Radostová (J. Schneiderová), Kaderkova nadřízená z magistrátu, přijíždí řešit věčné stížnosti pana Matyáše na houkání sanitek. Na záchrance je to taková malá a směšná válka, kterou lze smést ze stolu – ale bývalý vztah Kaderky a Radostové jen tak zamést nelze.

Stopáž56 minut
Rok výroby 2013
 D ST AD HD
ŽánrSeriál 15+