Sice ve výslužbě, ale stále extrémně nebezpečný. Obzvlášť když se ho pokouší zabít jeho bývalý zaměstnavatel. Vysloužilý agent proti CIA.
Režie: Robert Schwentke. Scénář: Jon Hoeber, Erich Hoeber. Hrají: Bruce Willis, Mary-Louise Parker, John Malkovich, Morgan Freeman a další.
Red

Penzionovaný agent CIA Frank Moses (Bruce Willis) žije nudným a osamělým životem kdesi na venkově. Jednoho dne jej však přepadne komando vládních zabijáků a pokusí se jej zabít. Frank zjistí, že nové vedení CIA se rozhodlo jej odstranit, stejně jako několik dalších lidí. Aby Frank zjistil, co se děje, musí dát dohromady tým z několika svých kolegů, z nichž všichni jsou už mimo službu, avšak stále dokáží ledaco ze své bývalé profese: zestárlý Joe Matheson (Morgan Freeman), poněkud paranoidní Marvin Boggs (John Malkovich) a profesionální vražedkyně Victoria (Helen Mirrenová). Nedobrovolnou společnici dělá Frankovi svérázná úřednice Sarah (Mary-Louise Parkerová), do které se agent na stará kolena zamiloval. Všem je naopak v patách elitní zabiják CIA William Cooper (Karl Urban)...

Napište nám