Svět ČT

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Exkluzivní pohled do světa natáčení, světa televizních osobností a programových hitů příštího týdne

Svět ČT přinese hlubší pohledy do televizního zákulisí. Dynamickou formou přiblíží televizní program nadcházejícího týdne, mimořádné akce televize veřejné služby a v neposlední řadě nabídne divákům další z možností přímé komunikace.

Do Světa ČT zavedou diváky moderátorky Marcela Augustová a Jolana Voldánová. K návštěvě různých „světadílů“ ČT je pozvou i prostřednictvím předtočených příspěvků.

Co jsme si pro Vás připravili tentokrát:

 • Začneme reportáží o unikátním cyklu České století, který se zaměřuje na klíčové události československých dějin a osudové momenty, které změnily vývoj a směřování celé země.Byli jsme u natáčení dalšího dílu zachycujícího události února 1948 s výmluvným názvem Všechnu moc lidu Stalinovi.

 • Pokud by měl někdo pár slovy popsat vynikajícího herce Jaroslava Satoranského, řekl by patrně vlídný, skromný, s velkou dávkou příjemného šarmu. Stejně tak vlídné, laskavé a nenápadně kurážné jsou většinou postavy, které ztvárňuje. Přivítáme jej ve Světě osobností.

 • Helimadoe je trochu záhadný název filmu České televize o prvním milostném okouzlení dospívajícího chlapce, o pěti dcerách, jejich otci a drsném lékaři v jihočeském městečku na počátku minulého století. Více nám řekne scenárista filmu Václav Šašek.

 • Na koncert, který byl věnován významnému životnímu jubileu legendy naší populární hudby Karlu Gottovi přišli přát třeba Jiřina Bohdalová, Karel Šíp, Marie Rottrová, Hana Zagorová či Jiří Suchý. Monika Absolonová mistrovi pogratuluje prostřednictvím naší kamery.

Přehrát video

Obsah pořadu

Diskuse diváků
 • Sangrail 13. 4. 2016 21:16

  Možná by se Švorcová tolik neobhajovala, kdyby necítila, že musí. Možná by také mluvila o …

 • mach 4. 6. 2013 10:39

  povodenˇ

  dobrý den zajímá nás kdy v televizi uvidíme také zaběry povodní třeba z libochovan máme tam chatu a n…

 • Zdeněk hájek 30. 4. 2013 06:47

  Rád bych se zeptal, kdy tyhle díly budou kompletní ke shlédnutí v TV nebo na internetu d…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 20 minut – Rok výroby: 2012 – P  ST
Žánr: Zábava | Publicistika
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu