Svět ČT

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Exkluzivní pohled do světa natáčení, světa televizních osobností a programových hitů příštího týdne

Svět ČT přinese hlubší pohledy do televizního zákulisí. Dynamickou formou přiblíží televizní program nadcházejícího týdne, mimořádné akce televize veřejné služby a v neposlední řadě nabídne divákům další z možností přímé komunikace.

Do Světa ČT zavedou diváky moderátorky Marcela Augustová a Jolana Voldánová. K návštěvě různých „světadílů“ ČT je pozvou i prostřednictvím předtočených příspěvků.

Co jsme si pro Vás připravili tentokrát:

 • Listopadové počasí o sobě dává znát, proto je fajn pořídit si nový kabát. Tak jako se do nového kabátu oblékli před časem legendární Bakaláři. Další díl cyklu Nejlepší Bakaláři je věnovaný režiséru Jiřímu Strachovi. O pozvánku jsme poprosili Karla Smyczka, který Jiřího Stracha nejen učil, ale také obsazoval do svých snímků.

 • A od známých příběhů k těm novým, které se pro vás teprve připravují. Do natáčení filmu Definice lásky podle scénáře Michala Viewegha se pustilo brněnské studio České televize. Režie Ján Sebechlebský, v hlavní roli láska ve všech známých podobách.

 • Další pokračování Zdivočelé země nese podtitul Putnova poslední pomoc a hlavní roli v ní má Jiří Lábus. Vyzpovídali jsme nejen jeho, ale také režiséra Hynka Bočana.

 • Nebylo to poprvé, kdy se v československých dějinách jednalo o hranicích. Rozpad Československa probíhal dle obecného mínění klidně, ale jak to doopravdy prožívali a prožívají lidé na hranicích? O tom pojednává další díl cyklu Sbohem Československo.

 • Hit letošního podzimu StarDance se vrací na obrazovky a to už dnes večer! A my pro vás máme unikátní reportáž a pozvánku. Takhle jsme před dvěma lety StarDance končili a jak začíná ta zbrusu nová?

Přehrát video

Obsah pořadu

Diskuse diváků
 • Sangrail 13. 4. 2016 21:16

  Možná by se Švorcová tolik neobhajovala, kdyby necítila, že musí. Možná by také mluvila o …

 • mach 4. 6. 2013 10:39

  povodenˇ

  dobrý den zajímá nás kdy v televizi uvidíme také zaběry povodní třeba z libochovan máme tam chatu a n…

 • Zdeněk hájek 30. 4. 2013 06:47

  Rád bych se zeptal, kdy tyhle díly budou kompletní ke shlédnutí v TV nebo na internetu d…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 20 minut – Rok výroby: 2012 – P  ST
Žánr: Zábava | Publicistika
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu