Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Nikky 9. 4. 2013 22:42 Reagovat 1 0

  Úžasné

  Nikdy jsem netušila, jak jsou ledové kry z pohledu zespoda nádherné, opravdu fascinující záběry a zajímaví živočichové, u málokterého TV pořadu se dá říct, že to byl zážitek. Díky za tento dokument, jen tak dál :)

 • Stoji to za to 8. 4. 2013 11:30 Reagovat 3 0

  Krasa

  Stoji to opravdu za to, dekuji, ze jsme to mohli videt.

 • Zdeněk 7. 4. 2013 21:36 Reagovat 5 0

  Nádhera.

  Ňeustále jsem překvapován tím, co všechno jsou lidé schopni vykonat. Při sledování takovýchto dokumentů jsem fascinován lidmi, kteří podnikají tyto výpravy a jsem jim vděčný, že jsou. Všem děkuji a doufám v to, že snad lidstvo přežije a takto vyprofilovaní jedinci nám budou dále objevovat nové a krásné zázraky na naší planetě a také v jiných koutech nám známého vesmíru.

 • žblebt 7. 4. 2013 18:38 Reagovat 3 4

  hm

  doufám, že si sebou odvezli i ty odpadky od všeho toho jídla, které jim tam přistálo. Ale jinak krása, to rozhodně. Člověk toho ještě tolik nepochopil jen z toho, co má pod vlastníma nohama a přitom kouká jinam a ničí.

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi