90 minut
Studio Kamarád

1. leden

Část: Hary uvádí svou Brzozoráno šou

Obsah dílu

Jů a Hele přejí kamarádům dobré novoroční ráno — Muf lstí obere Tryskomyšky o sýry k snídani, slíbí je nahradit — Pip maluje hvězdičky, Polapil s Pipetou je učí tančit, Muf dostane sýr pro myši — Drsňačka dostane dopis, že přijede babička Mary — Muf řekne Drsňačce plán oloupení Tří králů - prý nesou Ježíškovi cukrlata — Místo Tří králů chytí Muf s Drsňačkou Jazzajíce. — Mufikanti a Jazzajíci chtějí do Betléma poslat píseň — Hary uvádí svou Brzozoráno šou

Části dílu

00:01
Jů a Hele přejí kamarádům dobré novoroční ráno
  07:58
  Muf lstí obere Tryskomyšky o sýry k snídani, slíbí je nahradit
   17:01
   Pip maluje hvězdičky, Polapil s Pipetou je učí tančit, Muf dostane sýr pro myši
    25:59
    Drsňačka dostane dopis, že přijede babička Mary
     35:21
     Muf řekne Drsňačce plán oloupení Tří králů - prý nesou Ježíškovi cukrlata
      48:48
      Místo Tří králů chytí Muf s Drsňačkou Jazzajíce.
       63:21
       Mufikanti a Jazzajíci chtějí do Betléma poslat píseň
        88:11
        Hary uvádí svou Brzozoráno šou
         Přehrát celé video
         Stopáž90 minut
         Další díl
         8. leden

         Přehled dílů

          
         Stopáž90 minut

         4. červen

         Hele se navlékne do plovacího kruhu, protože se už těší na letní koupání, Jů ho trošlku krotí, venku je zatím jen 20 stupňů. — Polapil marně opravuje aeroplán, aby mohl s Pipetou letět na výlet, Pipeta má jako vždycky v rukávu druhý plán. — Blíží se Medard, a tak Pip oprašuje duhu a povídá si s Otylkou, Muf toho využije, přiblíží se ke stroji na vítr a nenápadně zmáčkne páku. — Teta Pipeta s Polapilem si užívají výlet v balónu, v tom přijde velký vítr, Pipeta letí zjistit, co se děje a Polapila nechá v balónu. — Drsňačka se zlobí na Fámulu, že nic nedělá, v tom se zvedne vítr a Fámula se snaží napnout plachty, pak se objeví Muf, ale zesílí vítr a on zase odletí. — Pip si pochvaluje, jak naleštil duhu, mezi tím přistane Pipeta a rychle vypne stroj na vítr. — Filip, Tomáš, Muf a Fámula zpívají a hrají píseň "Umím prase zepředu", hudba J. Uhlíř, text Z. Svěrák — Do Brzoránošou zavítá samotný Leonardo da Vinci, ovšem rozhovor se trochu zvrtne, Hary ho totiž nezná a Leonardo je dotčen. — Jů a Hele se láskyplně loučí a vyrážejí na ryby.

         4. 6. 2023 na ČT :D
         Stopáž90 minut

         28. květen

         Blíží se svátek dětí a Jů a Hele chtějí jako dárek zahrát dětem divadlo, a tak si vybírají kostým. — Hele jako princezna Helena, co jí uschla zahrádka, Jů jako princ Jůjan a Muf Kazimuf v divadlením kusu pro děti. — Pip vyvinul nový cestovní prostředek budoucnosti - cestovní kufr, Pipeta se v něm prolétává a Muf ho samozřejmě ukořistí.. — Muf láká za vstupné kolemjdoucí, aby se prolétli. Za vstupenku do kina na film pro dospělé a za žvejku se nakonec proletí Tomáš s Filipem, jsou šťastní. — Pro Tomáše s Filipem to ovšem nedopadne dobře, je jim z letecké akrobacie špatně, vysvobodí je až Pip a Tetou Pipetou — Tryský s Tryskáčkem se vydali do Sejrofuč zjistit, co je tam čeká. Co jiného než Sejrožrout, který jim ukradne svačinu… a jde se domů. — Hostem dnešní Brzoránoušou je zoufalá Muchomůrka červená, blíží se totiž houbařská sezóna a to je pro muchomůrky noční můra… Popěvek Houbám mír, text O. Lážnovský, hudba T. Kůgel — Mufikanti Tomáš a Filip zpívají píseň Atlantida, Tryský je tučňák, Fámula polární liška, Muf má kruh. — Hele přiskotačí v pytli, dá Jů cvrnkací kuličky a vysvětlí mu, že je mezinárodní den her, a to je skvělá příležitost ke hraní!

         28. 5. 2023 na ČT :D
         Stopáž90 minut

         21. květen

         Jů omylem otočí dalekohled a vidí Heleho úplně zmenšeného, to samé udělá Muf, když si chce dát vypečený rohlíček, to ho vyděsí. — Muf se přestrojí za motýla a dost nevhodně se dvoří Otylce, Pip ho ovšem odhalí, že ve skutečnosti chce získat čarovací stroj. — Tryský vynalezl sportovní disciplínu Hod sýrem, ale trefí Fámulu. Naštěstí nakonec pochopí, že žádný rekord nestojí za zranění kamarádky, vše děti najdou na Superjá.cz — Drsňačka přizvala Evelýnu na svou plavbu za pokladem, Vodník snaží se jim vysvětlit, že na rybníku poklady neplují, ale protože je hodný, nakonec pro Drsňačku něco najde - perlu. — Do Brzoránošou dorazí Včelí medvídci a zpívají písničku "Tak jsme čapli zlodějíčka" — Brzoránošou pokračuje, Hary vede velice zajímavý rozhovor s Brumdou a Čmeldou o tom, jaký život mají opravdoví čmeláci. — Fámulka má krátký monolog o tom, jací jsou čmeláci legrační dobráci. — Čmelda s Brundou navštíví Jezinku, dostanou šťávu a zazpívají písničku "Na políčku, v jetelíčku", hudba P. Skoumal, text Z. Svěrák — Fámula zazvoní zvoncem a Studia kamarád je konec, kamarádi máme vás rádi!

         21. 5. 2023 na ČT :D
         Stopáž90 minut

         14. květen

         Maminky celého světa mají svátek a tak na palouček dorazily pusy od dětí, Muf se je snaží pochytat. — Jů a Hele objeví ve své postýlce spící a hladovou hvězdičku, a tak spěchají pro něco dobrého, aby ji nakrmili. — Pipeta s Fámulkou odhalí, že hvězdička je převlečený Muf klamající dobráky Jůheláky, Pipeta proto Mufa promění v něco užitečného - v lampu.. — Jů a Hele si Mufolampou svítí na zajímavou knížkou Pejskové, Pipeta pak Mufa odčaruje a Jů a Hele mu odpustí — Jazzajíci s Mufem zpívají Zlobišáckou píseň — Polapil, Muf a Pipeta také zpívají Zlobišáckou píseň — Do Brzoránošou přichází Vlkobabička a jazzajíci ji zpovídají, je to velmi zajímavé, nakonec vlk zavyje.. — Muf měl sen o tom, že on, Tomáš i Filip byli dědové; píseň Nový Bor — Tryský chce Tryskáčka vyfotografovat a tak ho nutí říci sýr, nakonec se foto podaří a oba se loučí s kamarády.

         14. 5. 2023 na ČT :D
         Stopáž90 minut

         7. květen

         Jů a Hele vítají kamarády a společně si zanotují píseň Dělání, Dělání /text Z. Svěrák, hudba J. Uhlíř/ — A jsou tady opět Mufovy Raketově ryhlé recepty! A tentokrát Fámulka objeví v hrnci knížku "Hrnečku vař" — Drsňačka se chystá na divokou výpravu, ale nemůže nic najít. Uvědomí si, že někdy je třeba si v kutlochu uklidit. — Pip zkonstruoval přístroj na odchytání nudy a otrávenosti, televize totiž slaví 70. narozeniny a chystá se velká show, a to se nesmí pokazit! — Přípravy na oslavu vrcholí, od Mufa však přícházejí špatné zprávy o jakémsi Nudotrudovi, který napadá obyvatele Paloučku. — Je to zlé, Nudotrudo napadl i Mufa! Muf je dezorientovaný a neví čí je, tak pozoruje kamení. — A je to tady, nudotrudomyslností je zasažen také Hary! Co bude dál, velkolepá oslav je ohrožena! — Filip a Fámulka řeší situaci a nemohou najít Tomáše. Nakonec se rozhodnou show rozjet! Píseň 70 let /hudba: T. Kugel, text P. Sarvaj/. Tomáš se objeví a konečně se vysvětlí, kde se Nudotruda vzal… — Jů a Hele se loučí a nad nimi právě prolétá létající vzdušný minibalónek s mravencem Vincentem.

         7. 5. 2023 na ČT :D
         Stopáž90 minut

         30. duben

         Jůheláci nás zdraví a začnou rovnou trénovat let na koštěti na dnešní čarodějnice. — Pip pomůže Otylce vyřešit její problém s čarodějnickým kostýmem - promění ji v Čarotylku. — Muf v rámci výzvy Superjá naučí Fámulu pár svižných cviků. — Tryskomyši nám představují knížku Aport, Fousku! — Polapil se chystá s hasícím přístrojem na čarodějnické vatry. — Hary nás láká na svého dnešního hosta v Brzoránošou. — A dnešním hostem Brzoránošou není nikdo jiný než Otylka - alias Čarotylka. — Mufikanti a píseň Zavřu se do sebe. — Jůheláci se na koštěti málem srazí s Mufem, ale dobře to dopadne.

         30. 4. 2023 na ČT :D

         Napište nám