Nahrávám video

Obsah dílu

Muf se rozhodl pomocí převleků vyděsit Fámulu, nejlépe zafungovalo přestrojení za špatné svědomí. — Pip hlledá s pomocí fonendoskopu na zahradě krtka. S Otylkou tak zjistí, kam se žížaly chystají na dovolenou — Hary je smutný, má rozházenou kartotéku. S Fámulou zpívají píseň Notošotek — Muf otevírá novou rubriku RRR /raketově rychlé recepty/ a zapomene sundat z ingrediencí obaly — Tryskáček se bojí zubaře, Tryský se ho pomocí knihy "Co musejí morčata" snaží zbavit strachu — Muf jako zástupce cestovní kanceláře Muf and Fan provází Drsňačku na mořské plavbě k pokladu — Drsňačce je špatně a neví proč, Muf si jí ještě rochu vychutná, ale pak se rozestoupí skála a poklad je tu.. — Mufikanti - Filip a Tomáš smutní nad zvadlými kosatci a je z toho píseň "Neměnná" — Jů a Hele předvádějí "nebezpečné" kouzelnické číslo s meči

Části dílu

00:01
Muf se rozhodl pomocí převleků vyděsit Fámulu, nejlépe zafungovalo přestrojení za špatné svědomí.
  03:33
  Pip hlledá s pomocí fonendoskopu na zahradě krtka. S Otylkou tak zjistí, kam se žížaly chystají na dovolenou
   09:33
   Hary je smutný, má rozházenou kartotéku. S Fámulou zpívají píseň Notošotek
    18:55
    Muf otevírá novou rubriku RRR /raketově rychlé recepty/ a zapomene sundat z ingrediencí obaly
     27:21
     Tryskáček se bojí zubaře, Tryský se ho pomocí knihy "Co musejí morčata" snaží zbavit strachu
      36:02
      Muf jako zástupce cestovní kanceláře Muf and Fan provází Drsňačku na mořské plavbě k pokladu
       44:05
       Drsňačce je špatně a neví proč, Muf si jí ještě rochu vychutná, ale pak se rozestoupí skála a poklad je tu..
        58:08
        Mufikanti - Filip a Tomáš smutní nad zvadlými kosatci a je z toho píseň "Neměnná"
         87:08
         Jů a Hele předvádějí "nebezpečné" kouzelnické číslo s meči
          Přehrát celé video
          Stopáž89 minut
          Další díl
          14. srpen

          Přehled dílů

           
          Stopáž90 minut

          2. říjen

          Muf v lstivém převleku za otrávené jablko. — Když otrávené jablíčko dostane cukrlata, bude na všechny slaďoučké a milé. — Kouzelná babička radí Polapilovi kam na jablka. — Pipeta sleduje v křšťálové kouli Mufí zlobišárnu. — Kouzelná babička věnovala Polapilovi s Pipetou knihu "Jak si žijí mláďata". — Jazzajíci a píseň "Pudl a štrúdl". — Brzoráno show navštíví Muf v převleku za jelena. — Pirátská ukolíbavka v podání Drsňačky Ukrutné a pirátů Filipa a Tomáše. — Supermotýlka radí dětem, aby se přidaly k Déčkové výzvě s názvem "Superjá".

          2. 10. 2022 na ČT :D
          Stopáž90 minut

          25. září

          Fámula připravila prvotřídní palačinky. — Raketově ryché recepty šéfmufaře Mufa. — Otylce zezelenaly křídla. Aby to tak byla nějaká choroba. — Hary cestuje do Ananas Bananas. — Haryho "Vzducholodní píseň". — Polapil sklidil jablíčka a Muf by nějaké rád ochutnal. — Tryskáček a Tryský představují knihu "Krtkův černobílý svět". — Filip,Tomáš a jejich"Přílohová píseň". — Jůheláci a jejich karetní kouzlo.

          25. 9. 2022 na ČT :D
          Stopáž90 minut

          18. září

          Pip a Otylka přejí kamarádům krásné ráno. — Pip a Otylka vysázeli na palouček růže z pohádky o Šípkové Růžence a palouček zarostl. — Jůheláci si vyrobili telefon z kelímků od jogurtu a teď testují spojení. — Fámula si čte knihu „Dala husa huse pusu“. — Tryský upletla Tryskáčkovi nový svetr na zimu. — Do Brzoránoshow zavítala spisovatelka. — Pokračování Brzoránoshow se spisovatelkou. — Mufikanti a jejich písnička "Slepičí ponorka". — I pirátka může mít radost z růží.

          18. 9. 2022 na ČT :D
          Stopáž90 minut

          11. září

          Muf má další geniální zlobišácký plán. — Jůheláky potrápí mráček nezbedáček. — Mráček, ze kterého se vyklubal Muf, spadl do studny a Jůheláci ho zachraňují. — Pip s Otylkou hrabou listí, zahradu čistí. — Drsňačka s Fámulou se musí správně pirátsky "oháknout". — Tryskáček na výletě by pořád jen fotil. — Polapil představí Pipetě knihu Duhový chodníček od Zuzany Špůrové. — Mufikanti a jejich "SKA" písnička. — Jůheláci a Muf se loučí.

          11. 9. 2022 na ČT :D
          Stopáž90 minut

          4. září

          Drsňačka se nemůže smířit s koncem prázdniny, a tak se rozhodne chytit sluníčko do sítě! — Jů a Hele zjistí, co Drsňačka provedla a domluví jí. Drsňačku mrzí, co provedla, nemá prostě ráda konec prázdnin. — Drahý Pip opravuje hvězdičky, pěkně jednu po druhé pak věší zpátky na oblohu.. — Tryskomyšák se zasekne v maliní, pomůže mu Tryský na svém super skateboardu.. — Drsňačka je stále otrávená z prázdnin a začátku školy, ale Fámula má nápad, co kdyby ta škola byla pirátská..? — Hary přichází s prvním dílem nové BRZORÁNOŠOU a představuje Jazzajíce - svou doprovodnou kapelu! — BRZORÁNOŠOU pokračuje a prvním hostem se stává Muf, který nechce vstávat!! — Tomáš a Filip uvádějí novou písničku pro podzimní plískanice — Jů a Hele poděkuji dětem za opravu Déčka a Muf se raduje, že má zase co rozbít.

          4. 9. 2022 na ČT :D
          Stopáž90 minut

          28. srpen

          Jů a Hele se chystají na výlet, ale nestartuje jim autičko. Asi jsou za tím stálé poruchy na Déčku. Drsňačka znovu prosí děti o pomoc. — Drsňačka s Jů a Hele vyrazili na pěšky na výlet. — Drsňačka objevila Perníkovou chaloupku a u ní přivázaného Mufa. Čarodějnice mu dá perník, až když zamete. — Drsňačka s Mufem se vrací s košíkem perníčků a nabízejí Jů a Helemu, ti jen kroutí hlavou. — Na paloučku se objevil Mufo-oslík a je sním velká legrace, í-á! Jů a Hele Mufa poznají, ale nechtějí mu zkazit radost. — Pipeta si na netu píše si s hrdinkami komiksu Princezna čarodějka. Polapil je komiksem zlákán, sbalí ho a vyráží si číst. — TV Palouček - v kuchyni probíhají přípravy na oslavu narozenin Déčka, Tryskáček ovšem snědl dort. — Tryskáček zase nemůže odolat pokušení spořádat už druhý dort, Tryský ho zkusí rozptýlit písničkou Mifukantů. — Tryskáček je hlava a našel způsob, jak dort znovu nesníst. Vytvořil ho z jiných ingrediencí a oslava může začít..

          28. 8. 2022 na ČT :D

          Napište nám