91 minut

29. listopadu 2020

Část: Mufa a Fámula se bojí u kamen. V komíně totiž něco skučí. Až teta Pipeta vysvětlí, že je to jen sestřenka Meluzína.

Obsah dílu

Muf se namočí, když předvádí Fámule svou nepromokavou pojízdnou postel. — Tryskáček plýtvá vodou při čištění zubů a z umyvadla na něj vyskočí vodník. — Mufa a Fámula se bojí u kamen. V komíně totiž něco skučí. Až teta Pipeta vysvětlí, že je to jen sestřenka Meluzína. — Jů se bojí křenu, čte zrovna kniha o jezevci Chrujdovi, kde zlý křen málem uškrtil lasičku. Hele se však těší, jak si křen nastrouhá k párku. — Otylka vypráví Pipovi, co se děje u Jůheláků. A rozhodnou se, že si knihu Jak jezevec Chrujda ostrouhal křen také přečtou. — Hary si hraje na Divoký západ, zpívá píseň Zloděj dobytka, hudba: Harry Waren český text: Jiří Štaidl. Muf si chce hrát také. — Muf se stará o Harýkovy krávy, Fámula je okukuje. Muf lstí dokáže, aby u kraviček zůstala a on mohl na koncert. — Fámulu a tetu Pipetu uzdraví píseň „Dr. Dam Di Dam“ — Meluzína baští u kamen kaši a loučí se s kamarády!

Části dílu

00:05
Muf se namočí, když předvádí Fámule svou nepromokavou pojízdnou postel.
  07:28
  Tryskáček plýtvá vodou při čištění zubů a z umyvadla na něj vyskočí vodník.
   16:06
   Mufa a Fámula se bojí u kamen. V komíně totiž něco skučí. Až teta Pipeta vysvětlí, že je to jen sestřenka Meluzína.
    25:38
    Jů se bojí křenu, čte zrovna kniha o jezevci Chrujdovi, kde zlý křen málem uškrtil lasičku. Hele se však těší, jak si křen nastrouhá k párku.
     39:32
     Otylka vypráví Pipovi, co se děje u Jůheláků. A rozhodnou se, že si knihu Jak jezevec Chrujda ostrouhal křen také přečtou.
      48:10
      Hary si hraje na Divoký západ, zpívá píseň Zloděj dobytka, hudba: Harry Waren český text: Jiří Štaidl. Muf si chce hrát také.
       50:26
       Muf se stará o Harýkovy krávy, Fámula je okukuje. Muf lstí dokáže, aby u kraviček zůstala a on mohl na koncert.
        58:40
        Fámulu a tetu Pipetu uzdraví píseň „Dr. Dam Di Dam“
         88:26
         Meluzína baští u kamen kaši a loučí se s kamarády!
          Přehrát celé video
          Stopáž91 minut
          Další díl
          6. prosince 2020

          Přehled dílů

          689 dostupných
          Stopáž90 minut

          14. července

          Muf s Fámulou děti překvapí coby 2D placaté loutky, ale rychle dět uklidní a zcela skutečně vykouknou zpoza plátna jejich kina. — Muf básní o sobě samém až mu z toho zaskočí, Fámula mu řekne, že to má z toho naparování, Muf je překvapen. — Muf je opět ve formě a řve jako tur! Nebo jako turista...? — Muf s Fámulou dětem představují knížku s názvem O kapku víc sami. — Do kina Dina se dostaví rozpůlený kouzelník Tomáš Pavelka! — Nastal čas na bleskový fórek Mufórek, tentokrát o stonožce. — Jsou tady Mufikanti s písničkou "Ono to není snadné". — Finito Mufinito, Kino Dino dnes zavírá!

          14. 7. 2024 na ČT :D
          Stopáž91 minut

          7. července

          Muf a Fámula lákají na další promítání písničkou s melodií Já do lesa nepojedu. — Fámula coby princ hledá sličnou princeznu, kterou chce pojmout za ženu. Muf Ježibaba se nabízí jako zakletá princezna, ale cukrle z toho stejně nekápne. — Muf v přestrojení za žabáka žádá Fámulína o pusinku, ale nedostane ji. — Brzoránošou a v ní Hary, Jazzajíci a pyšná princezna — Do kina je možné jít na film o zlomeném srdci, do Kina Dina na film o Drsňačce Ukrutné a zlomené šavli. — Muf vypráví Fámule vtípky, oba se dobře baví. — Kino Dino uvádí unikum - veleslavný cirk! — Kino Dino se loučí a Muf s Fámulou děti posílají na hřiště, pápá.

          7. 7. 2024 na ČT :D
          Stopáž91 minut

          30. června

          Muf s Fámulou si nadšeně prozpěvují o prázdninách a chystají se na pouštění filmečků zlobifilmečků. — Mufánkův zlobišácký fond uvádí zlobifilm s názvem Mufookounek. — Muf se ve filmu promění v horu cukrlat a Fámula mu řekne, že je k sežrání. — Muf s Fámulou se převléknou za morčata, aby dětem hezky představili knížku, která je o dvou morčatech. Jmenuje se "Morčata v akci". — Muf a Fámula se cpou popcornem a pouštějí další příběh, tentokrát o tom, jak si Tryskáček otvírá vlastní sýrový obchod. — Muf skrytý za kadibudkou si myslí, že vystraší Fámulu, když udělá bububu, ale to mu nevyjde. — Muf a Fámula se radují a pouštějí písničku "Všichni jsou už v Mexiku", kterou zpívají nejen Mufikanti, ale i mnozí další, protože všichni jsou už v Mexiku. — Muf s Fámulou se loučí malou rozepří o tom, zda jsou prázdniny zlobišácký nebo dobroskuňácký.

          30. 6. 2024 na ČT :D
          Stopáž91 minut

          23. června

          Muf na léto dětem vybuduje KINO DINOsaurus, aby z něj mohli s Fámulou dětem i o prázdninách pouštět příběhy z Paloučku. — V Kinu Dinu se právě promítá scénka s Olgojem Chorchojem, ve které účinkují Jů, Hele a taky Žán Pól! — Muf s Fámulou dětem pomocí němého filmečku a stínohry představí knížku "Pohádky o zlobivých bagrech". — Fámulka a Muf tentokrát pustí místo filmu oblíbenou písničku - "Na hradě Sejraštejn" — A je tu Brzoránošou a v ní Hary, Jazzajíci a velmi unavený Džin z lampy. — Džin odjíždí na prázdniny a pošle z nich Mufovi s Fámulou pohled, na které jsou namalované šunky, to proto, že si konečně válí šunky. — A nyní píseň našich Mufikantů, je to jak jinak Písnička o kinu, protože být milovník kin je vždycky in. — A je konec promítání, Muf s Fámulkou se loučí. Ale příště jedeme dál. KINO DINOsaurus tu bude skoro celé prázdniny!

          23. 6. 2024 na ČT :D
          Stopáž91 minut

          16. června

          Muf a Fámula balí kufry na prázdniny. — Pipeta a Pip doporučují Fámule a Mufovi základní prázdninové vybavení. — Muf předstírá, že je mráček a zlobí Jůheláky. — Tryskomyši čtou knížku "Jedna dvě v lese"… — Tryskomyši mají ještě jednu knihu. Jmenuje se "Kamarádi z medového lesa"... — Brzoránošou navštívila věčně mladá královna Kleopatra… — Pokračování Brzoránošou s Kleopatrou… — Muf a Fámula mají kompletně zabaleno na prázdniny…

          16. 6. 2024 na ČT :D
          Stopáž90 minut

          9. června

          Fámula vyhlašuje soutěž "O plyšového Milouše". — Muf hledá semínko vzácné květiny Mufice měňavé. — Mufice měňavá promění Mufa v Pipa. — Muf v se v převleku za pošťáka snaží přezlobišákovat Jůheláky. — Otylka si je jistá, že Plyšového Milouše vyhraje Muf, a že jsou v tom čáry. — Hary vyhlásí v Brzoránošou vítěze Plyšového Milouše, který získá knihu. — Plyšový Milouš Muf čte v rádiu Palouček ukázku z knihy "Zprávy tajnou řečí" . — Pip s Otylkou proubouzí mráčky "Pršáčky" a Muf věnuje Pipovi květinu Mufici měňavou.

          9. 6. 2024 na ČT :D
          Stopáž90 minut

          2. června

          Fámula navrhuje, že oslavu dětí můžeme mít napořád. — Pipeta s Polapilem vyletí na koloběžce až do oblak. — Muf si na dnešek nachystal pěkně vykutálenou zlobišárničku. — Muf předstírá, že je štěstí - muška jenom zlatá a za pár cukrlat zůstane s Jůheláky… — Muf v převleku za zlatou mušku chce obelstít Harýčka, ale ten si čte knihu "Medvěd Nedvěd a medvídek Miška letí do vesmíru" — Jazzajíci se bouří, že musí zpívat píseň o pejscích a kočkách… — Dalším hostem Brzoránšou je Dítě - pan Dítě… — Na závěr Mufův fórek Mufórek…

          2. 6. 2024 na ČT :D
          Stopáž91 minut

          26. května

          Jůhelákům se zjeví Jezinka a chce, aby šli uklízet studánky. — Pip s Otylkou se chystají na Otevírání studánek. — Tryskáček a Tryský čtou knihu „Zákeřné keře“ — Muf a Fámula si hrají na piráty, když v tom uvidí žraločí ploutve... — Muf chystá zlobišárnu na všechny, kdo by se chtěli koupat v rybníku… — Jazzajíci zpívají písničku o Kotrmelíně… — Brzoránošou navštívila paní profesorka Kotrmelína… — Mufí heslo na závěr zní: Cvičte kotouly, nebudete za mouly.

          26. 5. 2024 na ČT :D
          Stopáž91 minut

          19. května

          Muf chystá další geniální zlobišácký plán. — Muf narafičil na Jůheláky kaktusokytku. — Muf se přišpendlil na kaktusokytku. — Pip vysává jarní vůně. — Drsňačka a Fámula hrají hru "Loďě". — Začíná Brzoránošou se Šehrezádou. — Brzoránošou se Šehrezádou pokračuje. — Jůheláci a Muf se loučí s kamarády.

          19. 5. 2024 na ČT :D
          Stopáž91 minut

          12. května

          Rozjařená Otylka zdraví kamarády… — Slavíme Den matek a tak Jůheláci vzpomínají na maminku… — Drsňačka si najme Polapila jako kormidelníka a chce, aby ji dovezl do Ananas Bananas… — Polapil spletl směr a dopravil Drsňačku na rybník u Štěpánovic… — Tryskáček a Tryský čtou knížku "Malé pohádky pro malé děti"... — Mufikanti se vydali do Tichostánu… — Mufikanti zachrání Tichostán před tichem… — Muf si vyslouží koblihu a chce, aby z ní teta Pipeta vykouzlila ještě větší...

          12. 5. 2024 na ČT :D

          Napište nám