130 minut

15. duben 2012

Část: Vrabčák Lojza – Pohádkový Chlum u Třeboně

Obsah dílu

Mufovize vám přináší záznam dění z Velikonočního pondělí na Paloučku – Klára a Tryský se připravují na koledníky — Mufovize vám přináší záznam dění z Velikonočního pondělí na Paloučku – Jů a Hele přicházejí koledovat — Fámulina šouparáda — Mufovize vám přináší záznam dění z Velikonočního pondělí na Paloučku – koledují Tryskáček a Muf — Vrabčák Lojza – Pohádkový Chlum u Třeboně — Mufovize vám přináší záznam dění z Velikonočního pondělí na Paloučku – na koledu přišel i světoznámý houslista Pavel Šporcl — Mufovize vám přináší záznam dění z Velikonočního pondělí na Paloučku – Filip a Tomáš svou gentlemanskou koledu zakončili hezkou písničkou

Části dílu

01:00
Mufovize vám přináší záznam dění z Velikonočního pondělí na Paloučku – Klára a Tryský se připravují na koledníky
  19:23
  Mufovize vám přináší záznam dění z Velikonočního pondělí na Paloučku – Jů a Hele přicházejí koledovat
   31:26
   Fámulina šouparáda
    Hitparádu písniček z pohádek a pořadů pro děti uvádí ztřeštěná moderátorka Fámula
    44:29
    Mufovize vám přináší záznam dění z Velikonočního pondělí na Paloučku – koledují Tryskáček a Muf
     48:28
     Vrabčák Lojza – Pohádkový Chlum u Třeboně
      53:27
      Mufovize vám přináší záznam dění z Velikonočního pondělí na Paloučku – na koledu přišel i světoznámý houslista Pavel Šporcl
       126:42
       Mufovize vám přináší záznam dění z Velikonočního pondělí na Paloučku – Filip a Tomáš svou gentlemanskou koledu zakončili hezkou písničkou
        Přehrát celé video
        Stopáž130 minut
        Další díl
        22. duben 2012

        Přehled dílů

         
        Stopáž90 minut

        18. únor

        Jůheláci objevili podivný trezor a ještě podivnějšího odborníka Pepu Kasičku. — Zdá se, že Jůheláci mají co do činění s další Mufí zlobišárnou. — Pip vzal Otylku na Severní pól. — Tryskáček a Tryský čtou knihu Nevrlý Ruda. — Hostem Brzoránošou je Dlouhá chvíle. — Chvilka s Dlouhou chvílí je jako věčnost. — Mufikanti a písnička "Říkej lidem, co je máš rád, že je máš rád". — Jůheláci a Muf se loučí.

        18. 2. 2024 na ČT :D
        Stopáž90 minut

        11. únor

        Pip čistí paloukohodiny, Otylka mu pomáhá. Muf je z povzdálí pozoruje a chystá se na zlobišárnu, hodiny se splaší a začnou jít pozpátku. — Tryskáček s Tryský sedí v závěji a klepou se zimou, naštěstí mají s sebou dobré a hřejivé čtení - knížku Černobílé prázdniny. — Hodiny se točí pozpátku, Muf se změnil v Mamufa, Jů v Jůandrtálce a Hele v Heleneandrtálce a honí se s oštěpem. Není to ale žádná legrace, a tak se rozhodnou najít Pipa, aby hodiny opravil. — Z Otylky je Vlnotylka, Z Pipa Pipochod, takže prapředek lenochoda. Rád by opravil hodiny, ale jde k nim strašně pomalu. V tom se objeví Žábula a chce spapat Vlnotylku. — Z Jazzajíců jsou pro změnu Zajdozubci a dělají si choutky na Haryho, vlákají ho do kotle s vodou a chtějí si ho uvařit. — Z Mufikantů jsou neandrtálci a vybírají si vzájemně blechy, a u toho zpívají, jaké by to bylo krásné být Mufikantem jako dříve, písnička Kladivo. — Hodiny se stále točí opačně, hrozí, že se na Paloučku všichni ocitnou až v Třetihorách. — Na Paloučku je zase už všechno při starém, všichni jsou mladí a krásní, jen Muf má trošku špatné svědomí...

        11. 2. 2024 na ČT :D
        Stopáž90 minut

        4. únor

        Tomáš, Filip a Hary mají motýlí křídla a prozpěvují si. Prý se o téhle motýlí šlamastyce všechno brzy dozvíme. — A příběh začíná, jsme u Pipety a chlapci ji přemlouvají, aby jim vyčarovala něco jako létající koberec, aby mohli do Ananas Bananas. — Kluci a Hary záhy zjistí, že to není ostrov, ale velryba, a tak na ní plují do Ananas Bananas. — Jůheláci si pochutnávají na buchtách, a v tu ránu jsou z nich bubáci. — Jazzajíci rapují píseň Maškarní, text Jana Ozoráková. Na konci se objeví Muf v převleku za Muflona. — A jsou tady Fóry Mufóry! O vešce, o tom, jak byl Polapil s Pipetou na plese a také o tom, jak Tryskáčka vyvedli z karnevalu, protože šel za syrečka. — 23) 7.vstup - Tomáš, Filip a Hary doletí do Ananas Bananas a zjistí, že všechno ošuntělo. Zpívají píseň Časy se mění, Hudba a text Robert Dylan, český text Zdeněk Rytíř — Fámula s Mufem se již nemohou dočkat karnevalu a tak se loučí s dětmi. A doporučí jim, že na karneval je možné si zahrát kdykoli, a k tomu zpívat a tancovat, tak ať to třeba hned zkusí!

        4. 2. 2024 na ČT :D
        Stopáž91 minut

        28. leden

        Muf sám sebe vyděsí, že nemá na dnešek připravenou žádnou zlobišárnu. Nakonec se uklidní a slíbí děťulatům, že si nějakou určitě vymyslí i dobře promyslí. — Otylka si myslí, že Pip pěstuje mrkve, on přitom pěstuje rampouchy a poučí ji, že rampouchy je potřeba pořádně zalévat. — Jů a Hele si vyrazili na zimní procházku a aby si ji trochu prosvětlili, vzali si s sebou lampičku. Ovšem lampička zakrátko zhasne, protože je s pokojíčkem spjatá kabelem, jako pupeční šňůrou. — Tryskáček se cpe sýrem, ale Tryský se to snaží před dětmi utajit, protože si myslí, že se to nesluší. Ale nakonec se shodnou na tom, že snídat v neděli ráno je normální. — Fámula maluje Drsňačku. Vznikne z toho místo portrétu černá pirátská vlajka, ale Drsňačka je s výsledkem spokojená. — Do Brzoránošou zavítá závodník, ale je tak rychlý a uspěchaný, že to vypadá, že rozhovor snad ani neproběhne. — Hary a Jazzajíci závodníka uklidní ukolébavkou, rozhovor se nakonec podaří a závodník se dokonce zamyslí nad smyslem závodění. Brzy se ale zase zjančí a začne závodit nanovo. — Muf je celý unavený a chce si odpočinout od vymýšlení zlobišáren, Filip s Tomášem mu proto zazpívají ukolébavku. Písnička Hvězdy nad hlavou, hudba a text: Michal Malátný

        28. 1. 2024 na ČT :D
        Stopáž90 minut

        21. leden

        Na Paloučku vypukla sněhová kalamita a Fámula vyhlásí soutěž o nejlépe prožitou zimní neděli. — Otylka se chce soutěže zúčastnit coby sněžná Otylka. — Fámula coby reportérka vyrazila pro jahody k dvanácti měsíčkům a zapadla do sněhu. — Hary tentokrát do Brzoránošou pozve pana Medvěda. — Medvěd, host Brzoránošou, vypráví o svém životě i své stravě. — Filip s Tomášem mají náčiní i úbor jako správní hokejisté a zpívají píseň Hokejista. — Fámula vyhodnotí soutěž a všichni si nakonec pochutnají na jahodách.

        21. 1. 2024 na ČT :D
        Stopáž91 minut

        14. leden

        Pipovi a Otylce je zima, dokonce i sluníčku prý ráno byla. — Tryskomyši — Hele se rozhodlo naučit anglicky, Jů to neví a myslí si, že říká něco úplně jiného, než říká. — Hary se rozhodl pomoci Jůhelákům, a nejen jim, s učením angličtiny, a tak složil písničku. — Polapil chtěl chytit motýlka, ale místo toho chytil Pipetu, která měla na klobouku ozdobu. — Do rubriky Raketově rychlé recepty pozval Muf Tryskáčka, který mu připravil koblihy se sýrem. — Tomáš s Filipem obdivují padající sníh, který je nakonec ale celé zasype… — Muf si odškrtává, co dnes už bylo, ale něco mu chybí.

        14. 1. 2024 na ČT :D
        Stopáž91 minut

        7. leden

        Muf hned na úvod roku nachystá excelentní zlobišárnu. Nastraží na Jů a Hele past - zvukotěsnou bednu - a hned se do ní chytne. — Jů a Hele jdou okolo, vidí bednu, ale nic neslyší, napadne je ovšem, zda v tom není nějaká Mufovina. — Také Pip s Otylkou objeví na paloučku bednu. Pip kouzlem zbaví bednu zvukotěsnoti a zachrání tak Mufa. — Tryskáček leží v knize Krabička a Tryský vyzvídá o čem je. Tryskáček se pak schová do bedny, aby měl klid na čtení. — Do Brzoránošou tentorkát Hary pozval měsíc leden, ale přišel červenec. Leden nemohl, protože je. — Hary se přesto pokusí udělat s červencem rozhovor jako s lednem, ale červenec je nachlazen a moc se to nepovede. — Tentokrát se zjistí, že topič netopí, tak Tomáš s Mufem zazpívá písničku "Sedí topič u piána". — Jů, Hele a Muf se loučí srdečným přáním do nového roku.

        7. 1. 2024 na ČT :D
        Stopáž90 minut

        31. prosinec 2023

        Jůheláci sledují silvestrovskou Brzoránošou s Mufem ve lstivém převleku. — Tryskáček by chtěl oslavit Sýrvestr a ne Silvestr. — Polapil radí, jak se na Silvestra neukousat nudou. — Pipeta přičaruje sýrům nožičky. — Muf a jeho silvestrovské Mufóry s písničkou o sněhulácké babičce. — Novoroční píseň v podání všech kamarádů z Kouzelného paloučku.

        31. 12. 2023 na ČT :D
        Stopáž90 minut

        24. prosinec 2023

        Jůhelácká báje o králi Midasovi, který dostal velmi podivný dar. — Jůhelácká báje o králi Midasovi pokračuje. — Štědrodenní vydání Brzoránošou s hostem, kterým je Nechtěný dárek. — Hary splní přání nejen Nechtěnému dárku, ale i jedné zimomřivé dívce. — Filip, Tomáš a písnička o čekání na Vánoce. — Kamarádi z Kouzelného paloučku přejí krásné Vánoce.

        24. 12. 2023 na ČT :D
        Stopáž90 minut

        17. prosinec 2023

        Hele by se rádo stalo básníkem. — Hele se rozhodlo sepsat vánočního Louskáčka po svém. — Zdá se, že Drsňačka přijde knihám přece jen na chuť. Zvlášť, když se jedná o komiksy. — Fámula peče cukrlata a Muf vymyslel fígl, jak ji o ně připravit. — Polapil se učí lyžovat. — Filip, Tomáš a písnička o dvou mrazících. — Teta Pipeta přesvěduje Žán Póla, aby se lyžování nevzdával.

        17. 12. 2023 na ČT :D

        Napište nám