130 minut

15. duben 2012

Obsah dílu

Mufovize vám přináší záznam dění z Velikonočního pondělí na Paloučku – Klára a Tryský se připravují na koledníky — Mufovize vám přináší záznam dění z Velikonočního pondělí na Paloučku – Jů a Hele přicházejí koledovat — Fámulina šouparáda — Mufovize vám přináší záznam dění z Velikonočního pondělí na Paloučku – koledují Tryskáček a Muf — Vrabčák Lojza – Pohádkový Chlum u Třeboně — Mufovize vám přináší záznam dění z Velikonočního pondělí na Paloučku – na koledu přišel i světoznámý houslista Pavel Šporcl — Mufovize vám přináší záznam dění z Velikonočního pondělí na Paloučku – Filip a Tomáš svou gentlemanskou koledu zakončili hezkou písničkou

Části dílu

01:00
Mufovize vám přináší záznam dění z Velikonočního pondělí na Paloučku – Klára a Tryský se připravují na koledníky
  19:23
  Mufovize vám přináší záznam dění z Velikonočního pondělí na Paloučku – Jů a Hele přicházejí koledovat
   31:26
   Fámulina šouparáda
    Hitparádu písniček z pohádek a pořadů pro děti uvádí ztřeštěná moderátorka Fámula
    44:29
    Mufovize vám přináší záznam dění z Velikonočního pondělí na Paloučku – koledují Tryskáček a Muf
     48:28
     Vrabčák Lojza – Pohádkový Chlum u Třeboně
      53:27
      Mufovize vám přináší záznam dění z Velikonočního pondělí na Paloučku – na koledu přišel i světoznámý houslista Pavel Šporcl
       126:42
       Mufovize vám přináší záznam dění z Velikonočního pondělí na Paloučku – Filip a Tomáš svou gentlemanskou koledu zakončili hezkou písničkou
        Přehrát celé video
        Stopáž130 minut
        Další díl
        22. duben 2012

        Přehled dílů

         
        Stopáž90 minut

        25. únor

        Muf chystá super zlobišárnu, pozve dospěláky do Plyšákova. — Dospěláci vlezou Jůhelákům do pelíšku. — Dospěláci chtějí Jů a Hele koupit za pár cukrlat. — Hary se zúčastnil závodu ve skocích na lyžích. — Haryho píseň až z Finska. — Mufikanti a jejich písnička "Děláme, co můžem". — Fámula hlásí zprávy o tom, jak Muf vyřešil situaci s dospěláky. — Muf má pro Jůheláky sladké překvapení.

        25. 2. 2024 na ČT :D
        Stopáž90 minut

        18. únor

        Jůheláci objevili podivný trezor a ještě podivnějšího odborníka Pepu Kasičku. — Zdá se, že Jůheláci mají co do činění s další Mufí zlobišárnou. — Pip vzal Otylku na Severní pól. — Tryskáček a Tryský čtou knihu Nevrlý Ruda. — Hostem Brzoránošou je Dlouhá chvíle. — Chvilka s Dlouhou chvílí je jako věčnost. — Mufikanti a písnička "Říkej lidem, co je máš rád, že je máš rád". — Jůheláci a Muf se loučí.

        18. 2. 2024 na ČT :D
        Stopáž90 minut

        11. únor

        Pip čistí paloukohodiny, Otylka mu pomáhá. Muf je z povzdálí pozoruje a chystá se na zlobišárnu, hodiny se splaší a začnou jít pozpátku. — Tryskáček s Tryský sedí v závěji a klepou se zimou, naštěstí mají s sebou dobré a hřejivé čtení - knížku Černobílé prázdniny. — Hodiny se točí pozpátku, Muf se změnil v Mamufa, Jů v Jůandrtálce a Hele v Heleneandrtálce a honí se s oštěpem. Není to ale žádná legrace, a tak se rozhodnou najít Pipa, aby hodiny opravil. — Z Otylky je Vlnotylka, Z Pipa Pipochod, takže prapředek lenochoda. Rád by opravil hodiny, ale jde k nim strašně pomalu. V tom se objeví Žábula a chce spapat Vlnotylku. — Z Jazzajíců jsou pro změnu Zajdozubci a dělají si choutky na Haryho, vlákají ho do kotle s vodou a chtějí si ho uvařit. — Z Mufikantů jsou neandrtálci a vybírají si vzájemně blechy, a u toho zpívají, jaké by to bylo krásné být Mufikantem jako dříve, písnička Kladivo. — Hodiny se stále točí opačně, hrozí, že se na Paloučku všichni ocitnou až v Třetihorách. — Na Paloučku je zase už všechno při starém, všichni jsou mladí a krásní, jen Muf má trošku špatné svědomí...

        11. 2. 2024 na ČT :D
        Stopáž90 minut

        4. únor

        Tomáš, Filip a Hary mají motýlí křídla a prozpěvují si. Prý se o téhle motýlí šlamastyce všechno brzy dozvíme. — A příběh začíná, jsme u Pipety a chlapci ji přemlouvají, aby jim vyčarovala něco jako létající koberec, aby mohli do Ananas Bananas. — Kluci a Hary záhy zjistí, že to není ostrov, ale velryba, a tak na ní plují do Ananas Bananas. — Jůheláci si pochutnávají na buchtách, a v tu ránu jsou z nich bubáci. — Jazzajíci rapují píseň Maškarní, text Jana Ozoráková. Na konci se objeví Muf v převleku za Muflona. — A jsou tady Fóry Mufóry! O vešce, o tom, jak byl Polapil s Pipetou na plese a také o tom, jak Tryskáčka vyvedli z karnevalu, protože šel za syrečka. — 23) 7.vstup - Tomáš, Filip a Hary doletí do Ananas Bananas a zjistí, že všechno ošuntělo. Zpívají píseň Časy se mění, Hudba a text Robert Dylan, český text Zdeněk Rytíř — Fámula s Mufem se již nemohou dočkat karnevalu a tak se loučí s dětmi. A doporučí jim, že na karneval je možné si zahrát kdykoli, a k tomu zpívat a tancovat, tak ať to třeba hned zkusí!

        4. 2. 2024 na ČT :D
        Stopáž91 minut

        28. leden

        Muf sám sebe vyděsí, že nemá na dnešek připravenou žádnou zlobišárnu. Nakonec se uklidní a slíbí děťulatům, že si nějakou určitě vymyslí i dobře promyslí. — Otylka si myslí, že Pip pěstuje mrkve, on přitom pěstuje rampouchy a poučí ji, že rampouchy je potřeba pořádně zalévat. — Jů a Hele si vyrazili na zimní procházku a aby si ji trochu prosvětlili, vzali si s sebou lampičku. Ovšem lampička zakrátko zhasne, protože je s pokojíčkem spjatá kabelem, jako pupeční šňůrou. — Tryskáček se cpe sýrem, ale Tryský se to snaží před dětmi utajit, protože si myslí, že se to nesluší. Ale nakonec se shodnou na tom, že snídat v neděli ráno je normální. — Fámula maluje Drsňačku. Vznikne z toho místo portrétu černá pirátská vlajka, ale Drsňačka je s výsledkem spokojená. — Do Brzoránošou zavítá závodník, ale je tak rychlý a uspěchaný, že to vypadá, že rozhovor snad ani neproběhne. — Hary a Jazzajíci závodníka uklidní ukolébavkou, rozhovor se nakonec podaří a závodník se dokonce zamyslí nad smyslem závodění. Brzy se ale zase zjančí a začne závodit nanovo. — Muf je celý unavený a chce si odpočinout od vymýšlení zlobišáren, Filip s Tomášem mu proto zazpívají ukolébavku. Písnička Hvězdy nad hlavou, hudba a text: Michal Malátný

        28. 1. 2024 na ČT :D
        Stopáž90 minut

        21. leden

        Na Paloučku vypukla sněhová kalamita a Fámula vyhlásí soutěž o nejlépe prožitou zimní neděli. — Otylka se chce soutěže zúčastnit coby sněžná Otylka. — Fámula coby reportérka vyrazila pro jahody k dvanácti měsíčkům a zapadla do sněhu. — Hary tentokrát do Brzoránošou pozve pana Medvěda. — Medvěd, host Brzoránošou, vypráví o svém životě i své stravě. — Filip s Tomášem mají náčiní i úbor jako správní hokejisté a zpívají píseň Hokejista. — Fámula vyhodnotí soutěž a všichni si nakonec pochutnají na jahodách.

        21. 1. 2024 na ČT :D
        Stopáž91 minut

        14. leden

        Pipovi a Otylce je zima, dokonce i sluníčku prý ráno byla. — Tryskomyši — Hele se rozhodlo naučit anglicky, Jů to neví a myslí si, že říká něco úplně jiného, než říká. — Hary se rozhodl pomoci Jůhelákům, a nejen jim, s učením angličtiny, a tak složil písničku. — Polapil chtěl chytit motýlka, ale místo toho chytil Pipetu, která měla na klobouku ozdobu. — Do rubriky Raketově rychlé recepty pozval Muf Tryskáčka, který mu připravil koblihy se sýrem. — Tomáš s Filipem obdivují padající sníh, který je nakonec ale celé zasype… — Muf si odškrtává, co dnes už bylo, ale něco mu chybí.

        14. 1. 2024 na ČT :D
        Stopáž91 minut

        7. leden

        Muf hned na úvod roku nachystá excelentní zlobišárnu. Nastraží na Jů a Hele past - zvukotěsnou bednu - a hned se do ní chytne. — Jů a Hele jdou okolo, vidí bednu, ale nic neslyší, napadne je ovšem, zda v tom není nějaká Mufovina. — Také Pip s Otylkou objeví na paloučku bednu. Pip kouzlem zbaví bednu zvukotěsnoti a zachrání tak Mufa. — Tryskáček leží v knize Krabička a Tryský vyzvídá o čem je. Tryskáček se pak schová do bedny, aby měl klid na čtení. — Do Brzoránošou tentorkát Hary pozval měsíc leden, ale přišel červenec. Leden nemohl, protože je. — Hary se přesto pokusí udělat s červencem rozhovor jako s lednem, ale červenec je nachlazen a moc se to nepovede. — Tentokrát se zjistí, že topič netopí, tak Tomáš s Mufem zazpívá písničku "Sedí topič u piána". — Jů, Hele a Muf se loučí srdečným přáním do nového roku.

        7. 1. 2024 na ČT :D
        Stopáž90 minut

        31. prosinec 2023

        Jůheláci sledují silvestrovskou Brzoránošou s Mufem ve lstivém převleku. — Tryskáček by chtěl oslavit Sýrvestr a ne Silvestr. — Polapil radí, jak se na Silvestra neukousat nudou. — Pipeta přičaruje sýrům nožičky. — Muf a jeho silvestrovské Mufóry s písničkou o sněhulácké babičce. — Novoroční píseň v podání všech kamarádů z Kouzelného paloučku.

        31. 12. 2023 na ČT :D
        Stopáž90 minut

        24. prosinec 2023

        Jůhelácká báje o králi Midasovi, který dostal velmi podivný dar. — Jůhelácká báje o králi Midasovi pokračuje. — Štědrodenní vydání Brzoránošou s hostem, kterým je Nechtěný dárek. — Hary splní přání nejen Nechtěnému dárku, ale i jedné zimomřivé dívce. — Filip, Tomáš a písnička o čekání na Vánoce. — Kamarádi z Kouzelného paloučku přejí krásné Vánoce.

        24. 12. 2023 na ČT :D

        Napište nám