Zasloužím si to nejlepší, beru jen to nejlepší. Ale mám to nejlepší? Rachel Griffithsová v australské romantické komedii.
Dále hrají: D. Roberts, S. Winton, Y. Stoneová a další. Scénář a režie Pip Karmelová.

Co by bylo, kdyby... Kdybych se kdysi v životě rozhodl jinak, vykročil jiným směrem. Kdybych se oženil (kdybych se vdala), kdybych ho (ji) tenkrát nepustila k vodě... Koho z nás někdy taková myšlenka nenapadla! Pamelu Druryovou, ambiciózní, úspěšnou investigativní novinářku, která obětovala možný rodinný život kariéře, trápí poslední dobou skoro pořád. Snad za to může ta její čerstvá třicítka, snad se na tom podepisují i každodenní návraty do prázdného, neútulného bytu... Ať tak či tak, doby, kdy byla navýsost spokojena se svým životem, jsou ty tam. A pak se to jednoho dne stane. Pamela dostane šanci, o jaké se jí ani nesnilo...

Skvělou hereckou příležitost tu dostala Rachel Griffithsová, kterou jsme i na obrazovce ČT viděli v řadě filmů - namátkou: Hilary a Jackie, Mít a udržet si, Děti revoluce, Muriel se vdává atd.

Snímek je celovečerním hraným debutem scénáristky a režisérky Pip (Philippy) Karmelové, která předtím pracovala jako střihačka (byla nominována na Oscara za střih filmu Záře).

Napište nám