Nahrávám video
Mimo rámec

24. červen 2012

Část: Trio Adama Tvrdého

Obsah dílu

Trumpetista Dave Douglas — Koncert ČNSO na Prague Proms — Freddy Cole — Trio Adama Tvrdého — Sopranistka Dinara Alieva

Části dílu

00:17
Trumpetista Dave Douglas
  Do mozaiky pořadem postupně představovaných výborných jazzových muzikantů vkládá červnový Mimo rámec kostičku jménem Dave Douglas. Tento americký trumpetista přijel se svou kapelou Keystone. Porce současného a kořenného jazzu na nejvyšší úrovni.
  02:12
  Koncert ČNSO na Prague Proms
   Na Václavské náměstí přilákal open air koncert ČNSO vedeného Tomášem Braunerem na 6 000 diváků. Na programu byl výběr z úspěšné série Hollywood Night a filmové melodie diváky příjemně rozproudily. Jako aperitiv zahájeného festivalu Prague Proms.
   03:53
   Freddy Cole
    Freddy Cole je bratrem slavnějšího Nata Kinga Colea a má s tím mírný problém. A navíc, jeho neteří je Natalie Cole. Jak vyjít ze stínu, je jméno komplexu. V pražském Národním divadle přesvědčil, že to jde.
    07:44
    Trio Adama Tvrdého
     Trio Adama Tvrdého vydalo novinku nazvanou ambiciozně Doublewell, něco jako tuplovaně dobře. Hrají vytříbeně a patří do domácí špičky.
     10:20
     Sopranistka Dinara Alieva
      V Praze ve studiu ČNSO natáčela s tímto orchestrem vedeným Marcellem Rotou naděje sopránového nebe, Ázerbájdžánka Dinara Alieva. Její hlas rozbil několik skleněných tabulek a posluchači se na nové CD mohou těšit. Stejně jako na červnový Mimo rámec.
      Přehrát celé video
      Stopáž15 minut
      Další díl
      16. září 2012

      Napište nám