Nahrávám video
Mimo rámec

29. leden 2011

Obsah dílu

Kvarteto Chrise Pottera — Trio Bardolino — Romské trio Triny — Český národní symfonický orchestr — Profesoři z jazzové školy Berklee — Nové album Norah Jones

Části dílu

00:16
Kvarteto Chrise Pottera
  Úvodní příspěvek se vrací k prosincovému koncertu kvarteta Chrise Pottera v pražském Jazzdocku. Vynikající Američané uvedli ráznou současnou podobu jazzu.
  03:12
  Český národní symfonický orchestr
   Český národní symfonický orchestr hrál pod vedením čerstvě oceněného Tomáše Braunera příjemný vánoční program a pronikl i do Eurovise.
   05:22
   Profesoři z jazzové školy Berklee
    Podívali jsme na Konzervatoř Jaroslava Ježka, kam přišli obhlížet případné adepty studia profesoři z prestižní jazzové americké školy Berklee. A předvedli, proč jsou na špici.
    08:08
    Trio Bardolino
     Pražské přesahové trio Bardolino uvedlo v život debutovou nahrávku, na které se Pavel Fischer - housle, Margit Klepáčová - violoncello a Camilo Caller - převážně percusion, řádně vynahráli.
     09:57
     Romské trio Triny
      Částečně romské trio Triny pokřtilo, opět v Jazzdocku, novinku Triny Néve, desku plnou osobních výpovědí v autorské tvorbě všech tří členek - Ivety Kováčové, Dagmar Podkonické a Jany Procházkové.
      11:48
      Ennio Morricone
       13:23
       Nové album Norah Jones
        Závěr patří ukázce z nového kompilovaného alba Norah Jones, která seřadila většinu svých duetů se zajímavými pěveckými kolegy na novou nahrávku.
        Přehrát celé video
        Stopáž15 minut
        Další díl
        26. únor 2011

        Napište nám