2012 - Mayská proroctví a kruhy v obilí

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 9  
Sdílet
| Poslat odkaz

Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Wilibald M. Bolatzky 18. 5. 2011 14:57 (!) Reagovat 0 +1 -1 0

  Doplněk výtahu mého proroctví.

  Jako rajské bytosti budeme všichni krásní a nejkrásnější bude Naše Paní.

 • 70 000 000 BC 15. 5. 2011 00:51 (!) Reagovat 3 +1 -1 0

  Jak ?

  Neumím sestrojit trisekci úhlu geometrickou cestou ani kvadraturu kruhu, takže u složitých obrazců v obilí mě momentálně víc než kdo, zajímá jak. Jak jsou vytvářeny? Fantazii meze nekladu, tak odpovězte,chcete-li.

  • Miloš Markl 21. 12. 2012 08:46 (!) Reagovat 1 +1 -1 0

   Kruhy v obilĂ­

   Při současném způsoby geodetických prací stačí jeden figurant na pošlapání obilí a jeden člověk za theodolitem, který má připravený výpočet bodů dle zadaného obrazce. Nemusí být pošlapáno obilí mimo obrazec, figurant se dostane do obrazce stávajícími pruhy v poli. Všechny obrazce v uvedeném pořadu byly těmito pruhy protnuty.

 • Dan VlÄŤek 14. 5. 2011 23:10 Reagovat 6 +1 -1 2

  ProbuzenĂ­

  Roku 2012 se má stát zásadní změna. Tyto změny už probíhají a my si potom konečně uvědomíme pravdu. Nejsme jediní v galaxii. Akorát sem jednoho dne přišel nějaký "***" a sepsal bibli a teď se toho lidi řídí. Tím nám zatajily pravdu. Ovšem v dnešní době je to s námi lidmi už špatné. Jak už tu někdo psal, tak akorát nás zajímají peníze, počítače a ohledně toho co řešíme doma s někým, nebo s přáteli, tak jsou o proti tomuto zásadnímu dění prkotiny. Nevím jestli přesně 2012, ale sedí to vůči májům. Rozhodně jestli jste viděli tento dokument, tak si rozhodně konečně uvědomíte pravdu. Taky jsem shlédnul různá videa UFO a všechny věci do sebe boužel zapadají. UFO, Májové, Kruhy v obilí, 2012, 2022, všechny tyto věci v sobě skrývají jakou-si spojitost. Všechny věci jsou součástí téhož projektu. Jsme jen červy, kteří se zajímají blbostmi. Oproti mimozemšťanům jsme jen blbci. Určitě se nám smějí jak jsme tupí, že ještě věříme v boha. Uvidíme lidi. Rok do datumu. Ještě máme čas. Je mi 12 jen abyste věděli. Kdyžtak můj skype je danule.vlcek a kdybyste o tomhle se mnou chtěli pokecat tak se ozvěte. Děkuju

  Příspĕvek byl upraven redakcí kvůli porušení pravidel diskuse

  • Petr 19. 12. 2012 21:45 (!) Reagovat 1 +1 -1 0

   Doplnění

   "Určitě se nám smějí jak jsme tupí, že ještě věříme v boha." V tomto nemohu souhlasit, jak jste k tomuto závěru dospěl? Překonal byste myšlenky samotného A.Einsteina a bylo by to na Nobelovu cenu míru. Přeci vše je ve Vesmíru a na Zemi o energiích a Bůh je tou nejčistší, Bůh je energie světla a lásky. "Hmota a energie jsou dva pojmy o téže věci", sdělil pan Einstein.

 • Pavel HejnĂ˝ 14. 5. 2011 20:19 (!) Reagovat 12 +1 -1 0

  2012

  Dobrý den, v roce 2012 se má udat zásadní změna. Budu velice rád, pokud lidstvo přejde z materiálních hodnot k hodnotám duchovním. A to podotýkám, že nejsem věřící. Ale když se zamyslím, jsme nejhorším plevelem planety. Hledíme pouze na materiální hodnoty, jako jsou peníze, majetky, ale že se z nás stávají individualisté sedící u počítačů si ani neuvědomujeme. I já si rád zahraji hru, či si zasurfuji na počítači, ale není mne lhostejno jak rezignujeme na hru politiků a médií. Lidičky vezměte rozum do hrsti a zavzpomínejte na dobu svého mládí, kdy nešlo o to jaké má kdo oblečení, kdy jsme si hráli jako smečka, starší dávali pozor na mladší, kluci bránili holky a důležitější bylo kamarádství a láska. přece jsme se tak moc nezměnili. Tak nehloupněme a uznávejme ty pravé hodnoty. Pan Foglar by nám měl jít příkladem. Mě je 43 a myslím, že ještě nejsem tak starý, abych Vám nemohl říci pár poznatků, které mne trápí, když vzpomínám na dny s kytarou a kamarády strávené u ohně. Pája

  • JozefĂ­na 17. 5. 2011 19:33 (!) Reagovat 2 +1 -1 0

   láska

   Máš pravdu,nebojím se toho co přijde,ale toho co je v nás!!!!!!

   • ivana 14. 6. 2011 15:06 (!) Reagovat 2 +1 -1 0

    kde ty casy jsou..

    Souhlasim....dobre uz bylo...lidskost ze ztratila,kazdy uznava jen penize,moc.;Laska se vytraci a duvera taky.Jsme nejhorsi plemeno na svete a nekdy si opravdu preju,at je radsi konec,protoze na svete je tolik hnusu,ze se mi ani nechce zit na teto planete..priroda nam to vrati,uz brzy!!!!

 • Wilibald M. Bolatzky 14. 5. 2011 19:25 (!) Reagovat 8 +1 -1 0

  Dokončení výtahu z mého proroctví

  V neděli o Soudném dni 22. července 2012 budete vzkříšení-probuzeni jako sedmnáctiletí a nemateriální, dívky a mladíci s IQ 12 000. Jako sebe sama si nosíte ve svém čele smrštěného, smrštěnou do matematického bodu a spíte. Pomocí kvantového počítače, Budíků a nákladních letadel Mrija budete všichni jako "rybičky". Každá dvojice obdrží krásný dům se zahradou a dvojmístné letadélko. To všechno si odvezete od 12:00 do 13:00 SEČ do Ráje pod vedením Naší Paní. Ráj je koule 12 000 krát větší než je naše zeměkoule a je celý nádherný. Budeme moci cestovat se svým domem a zahradou po celém Ráji. Ve 14:00 SEČ vybouchne Sluníčko jako Supernova. Od toho Slunný den. V 15:00 SEČ bude dokončeno smršťování našeho světa nadsvětelnou rychlostí do geometrického bodu a nastane konec času našeho světa. Náš svět se opět rozvine. Vše však budeme moci prožívat už jen při cestování v čase z Ráje. Své proroctví mám podepřeno cca 490 citáty a krátkými články a sedmi internetovými přílohami. Uvádím dva citáty od Alberta Einsteina: "Vše je determinováno, začátek stejně jako konec, silami, nad nimiž nemáme kontrolu. Je to určeno hmyzu stejně jako hvězdám. Lidské bytosti, zelenina, náš kosmický prach, vše tančí na tajemnou melodii, kterou v dálce hraje neviditelný hráč." "Bolestnými zkušenostmi jsme dospěli k poznání, že racionální myšlení k řešení problémů našeho společenského života nestačí." Hodně štěstí!

 • Wilibald M. Bolatzky 14. 5. 2011 18:52 (!) Reagovat 2 +1 -1 3

  Výtah z jednohodinového proroctvi

  Naše Paní-Matka Příroda-Bohyně Marie a celé Universum jsou z pocitu myšlenky na Lásku. Naše Paní sněním naprogramovala Boha, který je věrnou kopií Bohyně Marie až na mužnost, 12 miliard andělek-dívek a andělů-mladíků s IQ 12 000 a zbytek Universa pomocí kvantového počítače, který Ona sama vymyslela. Však jako první naprogramovala Naše Paní primární čas, který je pro představu kruhem. Poté naprogramovala Universum ve tvaru krychle a do ní všech 12 miliard andělek a andělů, Boha a sebe. Následovalo programováni dějů v sekundárním čase nejdříve v základní krychli-Universu, jejíž hrana je v délce 12 kvadrilionů světelných let. Universum se skládá ze šesti světů tvaru pyramid a v místě vrcholů pyramid-světů je Ráj. Poté Naše Paní postupovala v programování nesmírného, daného počtu krychlí od krychle-Universa zakladního po kruhu času až opět k základní krychli-Universu. Časová délka jedne krychle je relativně 12 tisícin sekundy. Po zakončení programování Matka Příroda umístila všechny následné krychle-Universa do základní krychle-Universa. Tímto se vše odehrává teď. Teď a navždy. Před 400 miliony let byli naprogramováni Adam a Eva. Do té doby jsme byli jako rajské bytosti. Počínaje Adamem a Evou, cestujeme z jednoho života do druhého, z jedne existence do druhé. Celý program je umístěn ve "Flash Drive" o rozměru matematického bodu, z kterého je promítán virtuálně-zdánlivě jako výsledná základní krychle-Universum. Sunday-neděle-Sunny Day-Slunný den Voskresenie-neděle-vzkříšení (rusky) Neděle-neděle-nedělej nic Sonntag-neděle-der Sonnentag-Slunný den V neděli o Soudném dni 22. července 2012 budete vzkříšeni-probuzeni jako sedmnáctiletí a nemateriální, dívky a mladíci s IQ 12 000. Jako sebe sama si nosíte ve svém čele, smrštěného, smrštěnou do matematického bodu a spíte. Pomocí kvantového počítače, Budíků a nákladních letadel Mrija budete všichni jako "rybičky". Každá dvojice obdrží krásný dům se zahradou a dvojmístné letadélko. To všechno si odvezete od 12:00 do 13:00 SEČ do Ráje pod vedením Bohyně Marie. Ráj je koule 12 000 krát větší než je naše zeměkoule a je celý nádherný. Budeme moci cestovat se svým domem a zahradou po celé Ráji. Kromě toho budeme moci cestovat v čase.

  • Pavel HejnĂ˝ 14. 5. 2011 19:58 (!) Reagovat 3 +1 -1 1

   více zdravého rozumu by asi neškodilo...

  • Protonic 21. 5. 2011 20:18 (!) Reagovat 1 +1 -1 0

   vetsi v0l0vinu jsem necetl

 • libanofx 13. 5. 2011 22:59 (!) Reagovat 1 +1 -1 2

  bla bla bla bla

  Co by si o tom mysleli lidé,kteří nikdy nepoznali naši ''vyvinutou'' civilizaci??bla bla bla!!!Když přijdou vládci hvězd,tak budete poslouchat jako ovečky:-)Protože to snad nebudou pokrytci,jako většina tohoto světa a nebudete jim moci nic vyčíst,snad jen to,že vám vzali vašeho ''boha'',kvůli kterému umírali a dodnes umírají nevinní lidé!!!Ale na to se trošku zapomíná...Až nebudete mít co jíst,tak modlení vám nepomůže!!!!!!Doufám,že vám to ta inteligentnější společnost z vesmíru vysvětlí:-)Televize vám to nevysvětlí a ti chytří jsou bohužel v pozadí a ''divní''...bla bla bla ihop

 • anonim 10. 5. 2011 10:30 (!) Reagovat 6 +1 -1 0

  viydel jsem na to dokument,který byl dobře udělaný a jsem předsvědčen o tom že by něco přít mohlo

 • Wilibald M. Bolatzky 7. 5. 2011 17:28 (!) Reagovat 3 +1 -1 0

  Z mého proroctví

  V celém Universu je tolik civilizací, kolik napadlo a napadne do konce Země kompletních sněhových vloček. My jsme ta poslední.

 • Alena 7. 5. 2011 10:02 (!) Reagovat 12 +1 -1 0

  Mimozemská civilizace

  Ahojky všem, trochu jsem pročetla příspěvky, píšu tedy také svůj názor. Osobně jsem přesvědčena o tom, že když se tady vyvynul život s inteligentní formou života, proč by se nemohl vyvynout jinde, v jiné galagii, u jiného slunce, proč by nemohli být chytřejší, vyvynutější. Neznamená, že když něco nevíme, že to neexistuje. Malby na skalách od pravěkých lidí, kde byli zobrazeny lidem podobné postavy můžou dokazovat návštěvu mimozemštanů, ale také povahový aspekt člověka, to dneska nemůžem odhadnout a přečíst, protože do hlavy tehdejších lidí nevidíme. Každopádně není to o víře v něco, někoho, ale o tom, že můžou být jinde jiné bytosti, proč ne. Hisorie je plná překvapení, které neumíme vysvětlit, i když se o to snažíme

  • BarÄŤa 7. 5. 2011 11:00 (!) Reagovat 5 +1 -1 1

   Pokud

   nejste skálopevně přesvědčena o konci světa 12. prosince příštího roku, tak to je přesně ten názor, který mohu akceptovat i já, absolutní bezvěrec:-)

  « | | 3 4 5 6 7 | | » (23)

Pošlete svůj komentář


 *

 *
E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.


 *

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

 *

 *

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku


 *

 *  *

 *

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi

Originální název: Mayan Prophecies and Crop Circles – Stopáž: 53 minut – Rok výroby: 2009 – )D(  ST  4:3
Žánr: Dokument
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Další zdroje