2012 - Mayská proroctví a kruhy v obilí

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 9  
Sdílet
| Poslat odkaz

Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obrate se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Eve (eavesdropper) 9. 4. 2019 14:11 Celá diskuse

  ZPRAVODAJSKÁ HRA TELEVIZNÍ DOKUMENT

  ZPRAVODAJSKÁ HRA TELEVIZNÍ DOKUMENT : ,,Mayská proroctví a kruhy v obilí“................. Od roku 2011 vysílán celkem 8x na veřejnoprávní televizní stanici ČT2.V dokumentu vystupuje řada zaručených autorit:
  Jaime Maussan – mexický žurnalista a nejznámější mexický ufolog.
  Roberto Pinotti – italský prezident C.U.N. (Centro Ufologico Nazionale).
  Celý pořad je pikantním mixem agrosymbolů, jak se kruhy v obilí nazývají, Mayského kalendáře a ufologie. O jednom z piktogramů, zobrazujícím obličej, nalezeném v blízkosti střeženého vojenského zařízení radioteleskopu v Chilboltonu, mexický ufolog říká:
  „Použijeme-li Gaussianův filtr o šířce 6.6 pixelu, přechody se zvýrazní. Dokazuje to, že při focení nebo vytlačování obrazu do pole byla tato postava živá.“ :-D :-D :-D.................................................... Co k tomu dodat.Co je cílem této 3D hry,která se odehrává rok co rok v Anglii na pšeničných polích? Cílem tohoto ,,Mayská proroctví a kruhy v obilí“ televizního dokumentu - zpravodajské hry je zjistit jak je potencionální nepřítel evolučně daleko ve vývoji.A jakýma disponuje zbraněmi,které používá k boji.K boji v informační válce v kyberprostoru 3D Země.Ještě že máme zpravodajské služby,rozvědky ,,civilní a vojenské" a jejich tajné programy,jenž informace sledují a analyzují v souvislostech s tím čím disponují a vědí.

Reagujte na komentář


 *

 *
E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.


 *

Položky označené * jsou povinné.

Originální název: Mayan Prophecies and Crop Circles – Stopáž: 53 minut – Rok výroby: 2009 – )D(  ST  4:3
Žánr: Dokument
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Další zdroje