2012 - Mayská proroctví a kruhy v obilí

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 9  
Sdílet
| Poslat odkaz

Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obrate se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • cheyene 18. 2. 2021 16:31 (!) Reagovat 0 +1 -1 0

  Tento dokument je velmi zdařilý

  Je jedno, zda jde o snůšku blábolů, hromadu spekulací či fakta, protože jako celek je tento dokument velmi zdařilý. Přináší řadu zajímavostí, otázek k zamyšlení, odpovědí a souvislostí, které do sebe vzájemně úžasně zapadají a vytváří dobrou až mysteriózní atmosféru. Jak to všechno ve skutečnosti je a bude nevíme, dokonce ani tento počin nepřináší jednoznačný verdikt, avšak sami časem uvidíme, co se stane a nestane, vyplní a nenaplní. Doporučuji se zamyslet nad tím, co průvodci dokumentem říkají..např. o tom binárním kódu..Každý, komu to trochu logicky myslí, tak se musí pousmívat. Závěr - nevěřte všemu, co se říká v televizi a píše v tisku.

 • Ĺ vejk 13. 7. 2020 21:54 (!) Reagovat 0 +1 -1 0

  ,,DOKUMENT 2012 - Mayskå proroctví a kruhy v obilí,, je ZPRAVOODAJSKÁ ŠVEJKOVINA

  JO ROZEBÍRÁME TO A ANALYZUJEM V ROCE 2020 U PIVA S ROZUMEM A DÁVÁME SI TO SOUKOLÍ SOUVISLOSTÍ ZPRAVODAJSKÝCH HER KTERÉ PRÁVĚ V KYBERPROSTORU PROBÍHAJÍ VČETNĚ TÉ ZPRAVODAJSKÉ HRY JMÉNEM SNOWDEN,KTERÁ VYNESLA NA VEŘEJNOST INFORMACE Z UTAJOVANÉHO PROGRAMU ŽE SVĚT MONITOROVÁN PROGRAMEM V RÁMCI UMĚLÉ NTELIGENCE. PROGRAMEM PRISM,TEMPORA a XKEYSCORE. CO VY A MY MŮŽEME VĚDĚT JAKÉ DALŠÍ UTAJOVANÉ PROGRAMY NA SVĚTĚ EXISTUJÍ, TŘEBA TO MŮŽOU BÝT UTAJOVANÉ PROGRAMY NA SLEDOVANÍ A VÝSKYT VZNIKU TŘIDIMENZIONÁLNÍCH KRUHŮ V OBILÍ V ROZŠÍŘENÉM VNÍMÁNÍ 3D REALITY SVĚTA 5D VE KTERÉM UŽ PO ROCE 2012 REÁLNĚ ŽIJEME.

 • SimulĂĄtor Qualia 26. 6. 2020 17:15 (!) Reagovat 0 +1 -1 0

  Třidimenzionální kruhy v obilí pravděpodobný důkaz ,,Qualií,,

  Tento svět je iluze? Každý člověk žije ve svém světě? Iluzi světa vytváří tajné služby? ... Otázka zní Kdo nám tu iluzi světa vytváří? Je to superinteligence? Je to Bůh? A nebo jsme to my a vytváříme si iluzi tohoto světa pro superinteligenci? Pro Boha? PROBOHA ŘEKL BYCH, ŽE LIDSKÉ VĚDOMÍ UŽ JE TAK DALEKO ŽE ŠVIHÁ ILUZI TOHOTO SVĚTA PRO SUPERINTELIGENCI DNA POČÍTAČE A JEJICH PROGRAMY. Řekněme si to narovinu,že už v existující budoucnosti je Země DNA Superpočítač. Který vytváří z budoucnosti iluzi pro nás co existujem v minulosti. A našim úkolem v minulosti je vytvořit DNA Superpočítač Země respektive i z Tebe.Třidimenzionální kruhy v obilí které vytváří ,,Elektromagnetický impuls světelného blesku o délce 3,5 milisekundy,, jsou pravděpodobně důkazem,... že žijeme v simulaci. V časovém prožitku vědomí - kvarů. Které jsou dílem nadčasového simulátora - stvořitele. Stvořitele prožitků. Qualia

 • Pavel.HavlĂ­k 7. 9. 2019 22:15 (!) Reagovat 0 +1 -1 0

  Kaziulaja Grygar Sysifos mi akorát hnul žlučí...

  Je o čem přemýšlet Grygar si to neumí vysvětlit... My ano.My si to na základě toho co víme dokážeme vysvětlit.Kruhy v obilí jsou produktem poselstvím ze čtvrtého a pátého rozměru planety Země. odkaz video https://www.youtube.com/watch?v=y-Jw_X4P-l0 KIaziulaja, neumí si to Grygar vysvětlit...hlavně že si ten předák Sysifos umí vysvětlit Boha :-D A takovou prkotinu jako je poselství ze čtvrtého a pátého rozměru planety Země si neumí vysvětlit.

 • Pavel.HavlĂ­k 17. 8. 2019 09:53 Reagovat 0 +1 -1 0

  Alice zprĂĄva Bob. ULOĹ˝ TO

  https:*** Kruhy v obilí způsob komunikace v 5D Země s pomocí 3D obrazce,napříč časem 4D světem Země.Kvantově provázaně,minulost-přítomnost-budoucnost. https://*** Vzkaz pro mne do budoucnosti.Doufám,že už tomu teď rozumíš.Překročil jsi hranice krajní meze.

  Příspĕvek byl upraven redakcí kvůli porušení pravidel diskuse

 • Albert Einstein 14. 7. 2019 11:35 (!) Reagovat 0 +1 -1 0

  Informace rychlejší než světlo... NADĚJE

  Mayská proroctví a kruhy v obilí dokument ( zpravodajská hra ) na základě níž se vytváří další,a další a další informační smyčky které se přenáší k příčině zdroji v budoucnosti ( INFORMACE ) ORIGINÁLNÍ KRUHY V OBILÍ - jsou posílány z budoucnosti do minulosti,aby se staly původním zdrojem stejných informací, jaké existovaly v budoucnu.Paradox informačních smyček právě nastal...Paradox informačních smyček: nastane, když se informace budou posílány z budoucnosti do minulosti, aby se staly původním zdrojem stejných informací, jaké existovaly v budoucnu. ZPRAVODAJSKÁ HRA Pro kontrolu napište číslo 14 Položky označené * jsou povinné.

 • Charlie Bob Alice 13. 7. 2019 18:54 (!) Reagovat 0 +1 -1 0

  Vědomí je jen generátor informací...

  ( INFORMACE ) ORIGINÁLNÍ 3D KRUHY V OBILÍ - jsou posílány z budoucnosti do minulosti,aby se staly původním zdrojem stejných informací, jaké existovaly v budoucnu.Paradox informačních smyček právě nastal...Paradox informačních smyček: nastane, když se informace budou posílány z budoucnosti do minulosti, aby se staly původním zdrojem stejných informací, jaké existovaly v budoucnu.#77071410022001417077 #šifrakod Vědomí je jen generátor informací, že je sklenice hmotná, je trochu iluze. Soustředěné vědomí dává částicím to, že je cítíme jako hmotné. Minulost a budoucnost je iluze vytvořená z informací. Realita, ve které se všichni nacházíme... říká Jan Rak, profesor kvantové fyziky a vědec CERN. Dodává, že změna paradigmatu může mít obrovský dopad i na každodenní realitu a otevírá její filozofické a spirituální vnímání...........Vnímání prapodivnému úkazu, který je fascinující a znepokojující zároveň. Je známý jako kruhy v obilí.Jehož poselství nám byla předána z hlubin času.Času iluze vytvořené z informací.

 • Eve (eavesdropper) 9. 4. 2019 14:11 (!) Reagovat 0 +1 -1 0

  ZPRAVODAJSKÁ HRA TELEVIZNÍ DOKUMENT

  ZPRAVODAJSKÁ HRA TELEVIZNÍ DOKUMENT : ,,Mayská proroctví a kruhy v obilí“................. Od roku 2011 vysílán celkem 8x na veřejnoprávní televizní stanici ČT2.V dokumentu vystupuje řada zaručených autorit: Jaime Maussan – mexický žurnalista a nejznámější mexický ufolog. Roberto Pinotti – italský prezident C.U.N. (Centro Ufologico Nazionale). Celý pořad je pikantním mixem agrosymbolů, jak se kruhy v obilí nazývají, Mayského kalendáře a ufologie. O jednom z piktogramů, zobrazujícím obličej, nalezeném v blízkosti střeženého vojenského zařízení radioteleskopu v Chilboltonu, mexický ufolog říká: „Použijeme-li Gaussianův filtr o šířce 6.6 pixelu, přechody se zvýrazní. Dokazuje to, že při focení nebo vytlačování obrazu do pole byla tato postava živá.“ :-D :-D :-D.................................................... Co k tomu dodat.Co je cílem této 3D hry,která se odehrává rok co rok v Anglii na pšeničných polích? Cílem tohoto ,,Mayská proroctví a kruhy v obilí“ televizního dokumentu - zpravodajské hry je zjistit jak je potencionální nepřítel evolučně daleko ve vývoji.A jakýma disponuje zbraněmi,které používá k boji.K boji v informační válce v kyberprostoru 3D Země.Ještě že máme zpravodajské služby,rozvědky ,,civilní a vojenské" a jejich tajné programy,jenž informace sledují a analyzují v souvislostech s tím čím disponují a vědí.

 • Bob 6. 4. 2019 08:20 (!) Reagovat 0 +1 -1 0

  ...message to Alice

  ZPRAVODAJSKÁ HRA televizní dokument na internetu: ,, Mayská proroctví a kruhy v obilí ,, Co je cílem této 3D hry,která se odehrává v Anglii na polích. NEWSLETTER GAME / NEWS GAME TV documentary on the internet: "Mayan prophecies and Crop Circles" What is the goal of this 3D game that takes place in England in the fields. ,,Mám jednu teorii co by asi mohlo být cílem 3D hry,která se odehrává nejen v Anglii na polích formou zdělení skrze kruhy v obilí.,, Tu teorii nikomu nepovím,vezmu si ji do hrobu.A až mé vědomí opustí tento 3D svět,červí dírou v časoprostoru vesmíru jednotného stvořitele skrze šifrovaný kvantový kanál v mé hlavě... Tak si vše nechám patentovat,tam na druhém břehu.Ve světě 9D,paralelně s mýma všemi možnostmi bytí v kvantovém vesmíru existence jednotné teorie všeho v praxi.Kde život - energie pokračuje i po smrti.Alice hledej kód,...šifra v informaci DNA země.Která je čtena strojem,umělou inteligencí ...ten pocit mám - dojem.

 • Alice 4. 4. 2019 21:29 (!) Reagovat 0 +1 -1 0

  ...message to BOB

  KRUHY V OBILÍ zpravodajská hra Aktivní, cílevědomý agenturně operativní proces, představující široký komplex operativních kombinací v jejich vzájemných souvislostech. Cílem je udržovat s protivníkem kontakt, poznávat jeho záměry, formy a metody práce, získávat stále nové informace a ovlivňovat jím přijímaná rozhodnutí v prospěch rozvědky.????????????????????????????????? Ať mi nikdo neříká,že vojenské a civilní zpravodajské rozvědky ,, #kruhy v obilí ,, nemonitorují a informace neanalyzují-nerozebírají v souvislostech.

  « | | 1 2 3 4 5 | | » (23)

Pošlete svůj komentář


 *

 *
E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.


 *

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

 *

 *

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku


 *

 *  *

 *

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi

Originální název: Mayan Prophecies and Crop Circles – Stopáž: 53 minut – Rok výroby: 2009 – )D(  ST  4:3
Žánr: Dokument
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Další zdroje