Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Josef v Egyptě (EU) 28. 10. 2010 17:35 Reagovat 1 2

  Chtějme živou ne polomrtvou vodu !

  Bůh jest pravda a tmy v Něm nižádné není. Kdo přistupuje k Bohu, musí tak činit v Duchu a v pravdě. Na zemi se vyskytuje živé křesťanství Ducha Svatého a také polomrtvé náboženství. Pozři na život! Na TV7.cz přes (Google) kde najdeš v sekci: Moje osobní videa na TV7. božia moc zostůpila Boží Slávou dotvrzovanou službu proroka a apoštola Dr.Davida Owuora. viz: 1.Kr.:18, Bůh se dotýká tisíců. Obrací se i ministerští předsedové. A předák vyznává hříchy celé své země ! Viz: You Tube:(Dr.Owuor) Kenya Pride Minister Raila Odinga Receives Christ You Tube: Dr. Owuor Baptizes Prine minister of Kenya Pt3

 • Josef v Egyptě(EU) 28. 10. 2010 17:10 Reagovat 1 1

  Vrať můj druhý přízpspěvek do diskuse! (spr.dis.)

  Bůh to viděl a neschváš to ! To není křesťanské. ale satanské, skrývat před lidmi nepříjemnou pravdu. (ďébel přišel, aby zabíjel, krad na ničil. On sjkrývá věci.

 • Vera,Helsinger 28. 10. 2010 16:25 Reagovat 1 0

  Krásné,děkuji.

 • Josef v Egyptě(EU) 28. 10. 2010 16:18 Reagovat 0 4

  ,,Národní síti masek"

  Co je na tom křesťanské? Bible-Písmo Svaté a jeho pisatel Bůh praví: Kdo říká že mne miluje, musí zachovávat moje Slovo. Zde v pořadu zaznělo: ,,Kdo má číro nebo kérku, nejsi duše osamělá". Tedy dle tohoto vývodu, hřích jako by nebyl a nevadil. A toť lze jasmě možno řadit do ranku falešného prorokování. Hříšník má slyšet, že je oddělen od svatého Boha hříchem. Hříšník který Boha nechce, je na cestě do zahynutí. Cesta do nebe, vede jen a pouze skrze pokání a odpuštění hříchů, skrze darovanou milost ve svaté krvi Pána a Spasitele Ježíše Krista blahé naděje.Jan:14,6Ježíš řekl: Já jsem ta cesta, pravda a život a nikdo nepřichází k Otci, než skrze mne. (Není jiné cesty spásy! Amen).

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi