Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Lukáš 8. 11. 2011 19:01 Reagovat 1 0

  Hodně zmatená reportáž. Neříkám, že informace co tam padly nebyly správné, ale obsahově a způsobem podání jako by dítě ZŠ připravilo "reportáž" do školy Jak to chodí na záchrance

 • helena 25. 8. 2011 22:14 Reagovat 0 0

  Ad Dopravní nehody

  V pořadu tvrdil policista, že kontrolují i řidiče cizince. Není to pravda!!! Policisté "buzerují" převážně české řidiče, protože s ostatními se nedomluví a nechtějí se blamovat! Nejhůře jezdí Poláci, Rumuni, Slováci, ale ještě jsem neviděla, že by je stavěli, jen velmi vyjímečně. A vůbec se nedokáží vcítit do řidiče kamionu, který je tlačen svým zaměstnavatelem, časem a i když dělá, co může, vždy mu něco najdou. nemá šanci se bránit.

 • pol 14. 8. 2011 08:58 Reagovat 2 2

  Pán Jahelka

  Zapomněl říci,že řidič autobusu a MHD má jedinou vyjímku v zákoně 361/2000 sb. a to se skoro vůbec nedodržuje,ani se o tom nemluví, ani nepokutuje viz znění zákona: §25 (6) Řidič vozidla, které zastavilo nebo stálo a opět vyjíždí od okraje pozemní komunikace nebo od chodníku, musí dávat znamení o změně směru jízdy a nesmí ohrozit ostatní účastníky provozu na pozemních komunikacích. Řidiči autobusu hromadné dopravy osob nebo trolejbusu musí v obci řidiči ostatních vozidel umožnit vyjetí ze zastávky nebo ze zastávkového pruhu, a to snížením rychlosti jízdy, popřípadě i zastavením vozidla; řidič autobusu nebo trolejbusu přitom nesmí ohrozit zejména řidiče vozidel jedoucích stejným směrem. Toto vědí jen řidiči autobusu,ze zkušeností Vás pustí jen slušný řidič!!!

 • Jirka K. 25. 7. 2011 11:25 Reagovat 2 0

  sestřička a řidič. Díky za demagogii paní dispečerko. Dojděte si někdy na výjezdový stanoviště podívat. Hezký den!

 • Marek Kvarda 10. 6. 2011 03:23 Reagovat 0 0

  řidič C4 ve 5 minutě také předvádí zajímavý manévr, kdy se nechá předjíždět kamionem, za kterým už číhá Octavie RS... I v případě nájezdu na dálnici nejspíš šlo řešit situaci plynuleji. :) omlouvám se za offtopic. Jinak pořad je vcelku zajímavý a snad přinese úspěch i v mozcích řidičů a ostatních účastníků provozu srn nevyjímaje... Jen drnkané rýmovačky pana doktora Jahelky už bych dnes vynechal.

  • Peter Vomys 25. 7. 2011 20:24 Reagovat 0 0

   Tento manévr byl na kraji, ale v pořádku (kamion měl dost místa a času při zařazení a octávka už po zařazení 2/3 začala pomalu přidávat aby neblokovala dále provoz) - navíc 3 s rezerva podle nepsaného pravidla

 • Polly 30. 3. 2010 10:15 Reagovat 1 0

  Dobrý pořad

  Dobrý pořad, místy trochu syrový, ale vypovídající o životě kamioňáků a dopadu jejich přítomnosti na silnici na ostatní účastníky. Je dobře, že ministerstvo dopravy vzniku pořadu pomohlo. Kdybych věděl komu, poděkoval bych. Je to dobrá práce. Vážení tvůrci a koproducenti, točte dál. Vždyť tyto pořady do veřejnoprávní ČT patří!!!! Díky.

 • Jiří Pošta 30. 3. 2010 09:51 Reagovat 0 0

  Vážím si takových pořadů!!!!!!

  Na první pohled se může zdát, že nahlížíme pod pokličku pár lidem - profíkům za volanty, ale opak je pravdou. Je to velmi dobře zpracovaný pořad o problémech na silnicích, které se týkají nás všech. Nejsem profesionální řidič, ale seriál si nenechávám ujít a rozhodně patří k těm lepším, které ČT vypustila mezi lid. Tvůrcům děkuji a držím palce. Ostatně společnost, která tento pořad vyrobila se prezentuje i jinými, stejně dobrými. Doufám, že jim za to ČT pořádně zaplatí, protože dokáže platit i za úplné pitomosti. Tento pořad má smysl, úroveň, kvalitu. Jen tak dál!!!

 • Maty 25. 3. 2010 09:32 Reagovat 0 0

  nejde spustit

  hlavne ze tam je predtim sto padesat reklam, ale ze by se to spustilo, to ne...tak s tim neco udelejte...!!!

  • antireklama 25. 3. 2010 21:37 Reagovat 0 0

   nejde spustit 2

   Jo ty reklamy jsou fakt nádherné, ale už bych se chtěl podívat na ten díl o hasičech.

   • ČT 25. 3. 2010 22:47 Reagovat 2 0

    Omluva

    Děkujeme za upozornění. Bylo informováno příslušné oddělení, které se pokusí problém co nejdříve vyřešit. ČT

 • Jaromír Mottl 25. 3. 2010 08:39 Reagovat 3 1

  Řidiči - hasiči

  Dobrý den, viděl jsem Váš pořad o řidičích - strojnících, který byl věnován profesionálním hasičům. Ale tak trochu se opomnělo na dobrovolné hasiče, kteří obsluhují obdobnou techniku a také ji řídí, obsluhují, ve stejných podmínkách jako profesionální hasiči. V případě, že dobrovolní hasiči vyjíždějí k mimořádným událostem, stávají se z nich také profesionálové se stejnou problematikou. Chtěl jsem mým příspěvkem jenom připomenout, že i člověk, který má hasičinu jako svého koníčka, se stává profesionálem se stejnou problematikou a náročností jako hasič - profesionál. Děkuji a držím Vám palce s obdobnými pořady, ve kterých vidím velký smysl.

  • Milda 28. 3. 2010 18:16 Reagovat 2 1

   Snad bych jen doplnil

   že dobrovolní hasiči (dobráci) vyjíždějí na silnice s podstatně starší technikou, než jejich profesionální kolegové. Takže není vzácností se setkat třeba se 30-40 let starými auty. Možná když by si to ostatní řidiči uvědomili, uhnuli by raději o metr víc. Není vinou hasičů s jakou technikou musí vyjíždět. Oni jedou hlavně zachraňovat a tak by si každý měl uvědomit, že příště mohou jet třeba k němu domů.

 • Hana 17. 3. 2010 11:32 Reagovat 0 0

  Mě se ten seriál líbí.

  Nevadí mi zakryté reklamy ani hmyz na okně, i když jsem si toho také všimla ale pro mě je důležité že se konečně podobný pořad objevil. Lidé stále na kamioňáky jen nadávají ale nic o nich neví, o nich a jejich práci bez které by se opravdu nikdo z nás neobešel. Ale podle přízpěvků v diskuzi je vidět že někomu ani takové polopatické vysvětlení oči neotevře. Takového člověka který se nedá poučit by vyléčilo, kdyby se v kamionu projel. V pořadu mi ale přece jen něco chybí, a to je trochu osobnější pohled na práci řidičů, myslím že už to tu někdo psal. Udělat pořad z týdenní jízdy kamioňáka. Také by bylo dobré ukázat jaké situace musí na silnicích řešit, můj mažel svým předvídáním už hodně lidem v osobních autech zachránil život. Viděla jsem to na vlastní oči, často jsem s ním jezdila.

  « | | 1 2 3 4 | | » (4)

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi