Úvod » O seriálu Vyprávěj

Film o seriálu

IV. řada

Tvůrci i představitelé klíčových rolí seriálu vám dovolí být s nimi přímo při natáčení.

III. řada

Léta letí, a tak je na světě další film ze zákulisí natáčení seriálu Vyprávěj. Tentokrát se týká 80. let, v nichž dospívají Honzík a Lucinka. Ale i ostatní postavy se výrazně mění. Jak, to nám sami trošičku prozradí, i když nesmí ani naznačovat.

II. řada

V novém Filmu o seriálu se dozvíte, co prozradili herci o svých postavách, jejich charakterových vlastnostech a životních osudech, proč se Roman Vojtek s Andreou Kerestešovou nechtěli koupat v moři a jestli se nakonec svlékli na nudapláži.

I. řada

Jací jsou protagonisté seriálu Vyprávěj a v čem je seriál jedinečný? Jak dlouho se natáčela první třináctidílná série a co prozrazují o režisérovi B. Arichtevovi samotní herci? To a nejen to prozrazuje film o seriálu Vyprávěj.

Proč Andrea Kerestešová v roli Evy nechce nosit dobové oblečení, co má s postavou Karla Dvořáka společného jeho představitel Roman Vojtek, při natáčení jaké scény měl nahnáno a na co dostal modrou knížku? Jaká scéna dojala srdcaře Tondu Sovu alias Míru Noska? Zajímá vás, kde se shánějí dobové rekvizity, nebo jak vybírá retro šatník kostýmní výtvarnice Libuše Pražáková?

Nahlédněte do kuchyně, kde se už hodně měsíců pro české diváky připravují ingredience do seriálu Vyprávěj.