Hurá, máme Silvestra

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 12  
Sdílet
| Poslat odkaz

7:30 – Marek Němec uvádí velkolepou šou plnou klasických pohádek pro nejmladší zlobišáky, tentokrát podle vašich přání;
8.25 – Plyšování časem – Silvestrovský magazín Jů a Hele;
9.00 – Kašpárek v rohlíku – premiéra další bláznivé hudební revue pro celou rodinu v podání populární bejbypankové skupiny;
9.45 – Princové jsou na draka – Populární hudební pohádka o moudrosti a lásce. Učinkují: V. Menšík, I. Andrlová, B. Čáp, J. Kaněra, J. Čenský, J. Bohdalová, L. Kozderková, A. Wetlilnská, J. Lábus a další. Režie J. Adamec;
10.45 – Kabaret z maringotky aneb Náš báječný večírek, další silvestrovské vydání oblíbeného kabaretu plného nečekaných přání, která se poněkud nebezpečně vyplňují. Účinkují: Lucie Černíková, Marek Němec, Tomáš Pavelka, Klára Sedláčková-Oltová a další. Režie: Antonín Vomáčka

Pestré rodinné pásmo, složené z klasických televizních pohádek a premiérových kabaretů. Moderátor Marek Němec se tentokrát vydá s kamerou do světa, aby se zeptal těch, kteří nemohou kvůli zaměstnání trávit Silvestra doma s rodinou, co by chtěli pro své děti pustit v televizi. A my se následně budeme pokoušet jejich přání vyplnit.

Silvestrovské dopoledne plné pohádkových hitů odstartují Večerníkoví hrdinové – Rákosníček, Spejbl s Hurvínkem a neodolatelný Krteček.

Pokračovat budeme Silvestrovským magazínem Jů a Hele, který nese název Plyšování časem. Dozvíme se například, jak se připravovali na Silvestra pralidé v době ledové, jak vítal Nový rok praotec Čech, co se dělo v silvestrovské noční Praze na počátku zlatého věku alchymie roku 1599 a nebo, co si zpíval na Silvestra Antonín Dvořák!

Potom přijde na řadu Kašpárek v rohlíku a jeho pořad pro diváky od 5 do 105 let. Jedná se o vskutku neodolatelnou směs písniček ve stylu bejbypanku a nápaditých a hlavně chytrých divadelních výstupů.

Ani v silvestrovském dopoledni nesmí chybět pohádka. Zvolili jsme televizní klasiku, jejíž název okamžitě naskočí snad každému, připomeneme-li alespoň některé z písniček: „Dělání, dělání“, „Hlupáku, najdu tě“, „Statistika nuda je“ a další. Samozřejmě se jedná o kultovní televizní pohádku Princové jsou na draka.

Čím silvestrovské dopoledne tentokrát vyvrcholí? Premiérou speciálního silvestrovského vydání Kabaretu z maringotky, který se tentokrát jmenuje Náš báječný večírek. Uslyšíte celou řadu původních písniček, ale uvidíte i dojemnou upíří lovestory, zúčastníte se poněkud překvapivé návštěvy Hollywoodu, budete svědky výpočtu rovnice geniálního fóru a také zjevení senzační pravdy o Krkonošských pohádkách. To vše strávíte s Lucií Černíkovou, Markem Němcem, Tomášem Pavelkou a Klárou Sedláčkovou – Oltovou. Náš báječný večírek se odehraje v režii Antonína Vomáčky.

Diskuse diváků
 • Gogošek 1973 2. 1. 2011 12:23

  Děkuji ČT, paráda!!!

  Mnohokrát dÄ›kujeme, s dcerkou jsme se celĂ˝ tĂ˝den na pĹ™edstavenĂ­ těšili a poĹ™ad…

 • Ludva K. 31. 12. 2010 12:24

  BohuĹľel Kašparka odvysĂ­lala ÄŚT jiĹľ vloni na Silvestra. JelikoĹľ byl tento poĹ™ad…

 • Anna 31. 12. 2010 12:19

  Anna

  Já Kašpárka miluji a myslĂ­m, Ĺľe je to jedna z mála nekomerÄŤnĂ­ch a alternativn…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 270 minut – Rok výroby: 2010 – P
Žánr: Zábava | Pro děti a mládež
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.