Znamení koně

Dražba

Hodnocení seriálu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 12  
Sdílet
| Poslat odkaz

Hrabě Schwarz chce udělat Dáše radost, vymahači se nespokojí s tím, že Davida zmlátili. Na Slunečné hoře jsou jen samé problémy… Rodinný seriál České televize z prostředí koňské farmy a dostihů (2009). Hrají: R. Krajčo, V. Cibulková, J. Mádl, B. Polívka, I. Bareš, T. Voříšková, V. Zawadská, O. Navrátil a další. Scénář M. Kopecká a R. Kopřivík. Kamera K. Fairaisl. Režie M. Cieslar

Všichni z farmy jsou postupně předvoláni k výslechu, aby vypověděli, kde byli v době Janovy smrti. Zvl᚝ Bety to bere jako ponižující pomstu za vztah s Horou. Dá Dáše výpověď, její koně už ošetřovat nikdy nebude. Slunečná hora ale bez veterináře zůstat nemůže. Dáša uprosí Lukáše, aby se vrátil a zaskočil za Bety. Ten přijede jen kvůli matce. V jeho očích je David hochštapler, který zase změnil názor. Slíbené peníze za jeho podíl po otci mu pořád nedal.

David chce i s Adélou odejít do bezpečí a opustit farmu. Adéla si pro změnu postaví hlavu, je zamilovaná do spolužáka Štěpána a chce zůstat. Koná se dražba Montyho. Hrabě Schwarz by výstavního plnokrevníka pro Dášu Horovou koupil. Licitace je napínavá, Schwarz však prohrává. Dejmek vyšponoval částku hodně vysoko. Nešlo už o koně, šlo o prestiž. Monty se tedy na Slunečnou horu nevrátí. Všichni jsou zklamaní, Dáša nejvíc, ale snaží se to před hrabětem utajit, aby ho neranila.

David brzy opět pocítí na vlastní kůži nátlak vymahačů. V Brodě mu někdo ukradne auto, a když se s Dášou vracejí na farmu, vidí, jak Davidovo auto hoří v polích. David se zhroutí. Ještě, že je tu s ním Klára…

Přehrát video

Co najdete ve stáji

K čemu slouží lonž? Jak a kdy čistit koně? A co si vzít na vyjížďku? Klikni a dozvíš se víc!

Diskuse diváků
 • Michal 23. 5. 2015 16:25

  dotaz

  mam dotaz bude 3 serie ?

 • Josefa MrnkovĂĄ 7. 3. 2015 05:04

  Prozba

  MilĂ˝ lidičky z ČeskĂŠ televize ZnamenĂ­ koně je vĂ˝bornĂ˝ seriĂĄl. Jen mĂĄm jednu ve…

 • zuza 14. 2. 2015 22:08

  SeriĂĄl se mi lĂ­bĂ­,Ăşplně si u něj odpočinu.Řekla bych,Ĺže herce to v tom krĂĄsnĂŠm…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obrate se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 52 minut – Rok výroby: 2009 – D  ST  AD  HD
Žánr: Seriál
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Související pořady