Znamení koně

Prohra

Hodnocení seriálu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 8  
Sdílet
| Poslat odkaz

Dáša podá trestní oznámení, Kalina stále usiluje o převzetí Slunečné hory a Davida najdou vymahači, kterým dluží peníze… Rodinný seriál České televize z prostředí koňské farmy a dostihů (2009). Hrají: R. Krajčo, V. Cibulková, I. Bareš, J. Mádl, T. Voříšková, V. Zawadská, O. Navrátil a další. Scénář M. Kopecká a R. Kopřivík. Kamera E. Sanders. Režie M. Cieslar

Policie vyšetřuje Dášino trestní oznámení na neznámého pachatele. Dáša se se smrtí Jana Hory stále nevyrovnala. Podezírá všechny ze svého okolí, že Honzovi na onen svět pomohli. Nejvíc Bety Dominikovou, protože už ví, že se Honza do rozvodu nehrnul a Bety mu to vyčítala.

David se rozhoduje, zda nepřijmout Kalinovu nabídku na post ředitele spojených farem. Dáša se o tom dozví. Bere to jako podraz, pohádá se s Davidem a z farmy vyhodí i Kláru Kalinovou, která se jen přišla zeptat na Montyho zdravotní stav. Dáša ji ale podezírá ze špehování pro Kalinu.

David dělá špatná rozhodnutí. Přes odpor zkušeného Endyho prosadí do dostihu Dafné, která ovšem totálně vyhoří. Cítí se mizerně a chce Dáše dokázat, že je jiný, než za jakého ho pokládá. Když se rozhodne Kalinovu nabídku odmítnout, přijde jiná rána. Exekuce na Montyho.

Adéla začne chodit do školy v Krásném Brodě a vypadá to, že se situace kolem Davida uklidnila. Jenže je to jen zdání, nebezpečí z Prahy Davida dostihlo. Nezaplatil ani v prodlouženém termínu dluhy a vymahači si ho na Slunečné hoře našli…

Přehrát video

Co najdete ve stáji

K čemu slouží lonž? Jak a kdy čistit koně? A co si vzít na vyjížďku? Klikni a dozvíš se víc!

Diskuse diváků
 • Michal 23. 5. 2015 16:25

  dotaz

  mam dotaz bude 3 serie ?

 • Josefa MrnkovĂĄ 7. 3. 2015 05:04

  Prozba

  MilĂ˝ lidičky z ČeskĂŠ televize ZnamenĂ­ koně je vĂ˝bornĂ˝ seriĂĄl. Jen mĂĄm jednu ve…

 • zuza 14. 2. 2015 22:08

  SeriĂĄl se mi lĂ­bĂ­,Ăşplně si u něj odpočinu.Řekla bych,Ĺže herce to v tom krĂĄsnĂŠm…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obrate se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 52 minut – Rok výroby: 2009 – D  ST  AD  HD
Žánr: Seriál
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Související pořady