Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Sarka Nova 6. 4. 2010 13:16 Reagovat 0 0

  Vyborny porad

  Svetadil sleduji prilezitostne z ciziny a zatim me vubec nezklamal - souhrn zprav je velmi prakticky (vyuzivam pro studia), moderatorky vyborne, hoste zajimavi. Trosku me mrzi, ze nevysilate take o vikendu, me nejoblibenejsi casti, Asii, by patrilo vice mista:) Jen tak dal s podobnymi porady, drzim palce a doufam, ze budete pokracovat!

 • M 27. 7. 2009 16:24 Reagovat 0 0

  Znám Alču, je skvělá a miluju ji.

 • Roman Šulc 23. 7. 2009 08:47 Reagovat 0 0

  Svělý pořad

  Sleduji Světadíl pravidelně - a je to skvělý pořad. Rád bych napsal diskutujícím, že nemá cenu nikoho kritizovat za jeho pohled na danou zemi. Sto lidí bude mít pravděpodobně sto různých pohledů a zkušeností, které se mohou lišit. Je pochopitelně špatné, když interpretují chybné informace (např. že nelze na vlastní pěst cestovat do Mauretánie), ale zkušenosti a zážitky jsou nepřenositelné a vždy jiné. Tak to tak berte a buďte trochu shovívavější.

 • Jan Kukucka 29. 5. 2009 23:47 Reagovat 0 0

  No to snad ne...

  To co tam dnes predvedl pan REZISER, tak to je sila... O madarsku vi tak za nehet, byl na vylete, nepoznal, videl co chtel a treba vsechny narodni parky jako placky, a stany videt tam kde jsou historicky zajimave budovy. Taky bych rad dokazal cestovat casem a vratit se o 300-500let zpet jak on. Madarsko v tomto pojeti je jak rict o Cesku ze je to stado, kde lide zerou co da Lidl a je tam na zapade nejaky ten pramen... Pokud takto povrchni lide delaji reportaze, tak to potes... Madarsko je az moc historicka a pritazliva zeme...

 • zdeněk. 25. 3. 2009 11:20 Reagovat 1 0

  Dobrí.

  Dobrej pořad.

 • Pavel 23. 3. 2009 23:52 Reagovat 0 0

  Mauretánie

  Jen bych rád opravil zprávu o nemožnosti cestovat do Mauretánie na vlastní pěst která byla uveřejněna ve Světadílu dne 23.3. Tato informace je mylná neb jsem se vrátil minulý týden z Mauretánie kde jsem cestoval autem na vlastní pěst a víza lze dostat i na hraničním přechodu s Marokem.

 • Vladimír 20. 3. 2009 16:31 Reagovat 3 0

  Barma 19.3. Janoušek

  Budhističtí mniši jako žebráci.Řemeslníci, rybáři a prostí občané Barmy zvaní " Plebs" ůplně dole. Juchání uplně "nahoře" se zástupci vojenské junty. Opravdu dost vzácný pohled a zážitky cestovatele!!! Příště raději domácí postřehy tohoto "zajímavého pána". Nebo raději vůbec žádné. Děkuji a těším se na další sledování Světadílu

 • abbe 19. 3. 2009 23:38 Reagovat 0 0

  janousek

  za veceri vstupenku do lastera, kde pak povice dnu zral zdarma a pak na cele deni negativne reaguje. nepochopil o co jde. at necestuje. v cechach najde jemu tak mile negativity dosti.

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi