Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Maty 14. 4. 2020 16:16 Reagovat 0 0

  ph papirky

  lololol nová mikina

 • Honza 4. 1. 2020 18:41 Reagovat 0 0

  Prosím ne

  Opravdu bylo nutné do historie, která je zajímavá sama o sobě, nacpat slovo "mimozemšťané"? Když už neměl sebereflexi autor, proč ji neměl alespoň dramaturg?

 • Ondřej 19. 3. 2012 18:18 Reagovat 1 0

  To byl teda historicko-informační guláš

  Od tohoto typu pořadu bych očekával trochu lineíánější vyprávění historie a serióznější fakta. Jen pro příklad - v komentáři se uvádí jak římané zničili Kartágo a obrazově vidím trosky, jenže to nebyly kartaginské trosky, ale zbatky římský lázní ostavených až po punských válkách. Nebo plánek města, který však je též z dob říma a ne kartaginců. A vůbec co dlělá dramaturgie nad scénářem? Klasicky po českotelevizně nic.

 • Karel Kopš 5. 3. 2012 12:55 Reagovat 1 1

  13. díl Bohové

  Jako autor uvedeného seriálu bych chtěl uvést na pravou míru některé spekulace o 13. dílu. Má to poněkud prozaičtější důvody: Seriál byl nasazen v premieře na konec loňského roku tak, aby byl jeho poslední, třináctý díl odvysílán poslední týden před vánočním týdnem. Bohužel, během vysílání došlo k nějaké významné snad politické události, na kterou program ČT musel reagovat a tím se celé vysílání posunulo. Třináctka tedy zbyla "na ocet" Doufejme, že v právě probíhající repríze se nic podobného opakovat nebude. Nejde tedy ani o obchodní, ani programový trik ČT, nýbrž náhodu, která se může kdykoliv stát. Karel Kopš

  • Tomáš 11. 3. 2012 23:51 Reagovat 1 0

   Děkuji

   Velmi děkuji za toto upřesnění. Stejně mě ale mrzí, že jej nebyli schopní podat dříve a v aktuálnějším čase sami pracovníci ČT, kteří místo toho raději na dotazy zde v diskuzi reagovali afektovaně a nebo mazali komentáře.

 • Tomáš 23. 1. 2012 13:17 Reagovat 2 0

  13 díl

  Doufám, že tentokrát už odvysíláte i poslední 13. díl, který jste minule vypustili.

 • Rostislav 7. 2. 2011 11:29 Reagovat 4 0

  Čt mlčí o třináctém dílu, tak to tedy napravím

  Bezesporu pěkný pořad odvysílaný na Čt. Seriál má opravdu třináct dílů a Čt z nepochopitelných důvodů dala jen dvanáct dílů. STV nyní opakuje všechny díly, ten poslední taky : 13.Faetón, Helios a Ostrov slnka Rhodo. Vzhledm k tomu, že Čt se podobným způsobem zachovala i u pohádkvého pořadu "O čarovné laskonce", kdy pozapomněla dát poslední díl, tak se už ničemu nedivím. Čt si žije vlastním životem bez ohledu co si diváci myslí. Jen tak dál.

  • Majda 20. 1. 2012 12:26 Reagovat 2 0

   Mám pocit, že Čt to dělá úmyslně! Má k tomu asi různé důvody. Prodej DVD, levnější nákup pořadu (hodně lidí si pořad nahrává, když není úplný, nemá cenu). Čt to dělala velice často! Z nepochopitelných důvodů neodvysílala seriály do konce, nebo je přendala na jiný den i čas, z večerníčků vypustila díly!

 • Tomáš 7. 1. 2011 05:07 Reagovat 0 0

  13. díl

  Můj včerejší příspěvek byl smazán z důvodu údajného porušení pravidel, takže to zkusím zredukovat také pouze na dotaz o třináckém dílu. Je tedy těch dílů 12 nebo 13? I v přehledu dílů na této stránce je jich uvedeno pouze 12, zatímco v TV programu bylo avizováno 13.

  • ČT 7. 1. 2011 10:26 Reagovat 0 1

   Pravidla a přeposlání

   Dobrý den, máte pravdu, váš příspěvek byl smazán, protože porušoval pravidla diskuse. Váš dotaz byl přeposlán do Diváckého centra. Pokud si přejete kontaktovat redakci, využijte rubriku Napište nám. Tento prostor je koncipován spíše jako diskuse diváků. ČT

   • zm 7. 1. 2011 13:42 Reagovat 1 0

    zm

    Tomuhle říkáte slušná odpověď na dotaz svých PLATÍCÍCH diváků??? Nebyl to jediný dotaz na počet dílů a vy nemůžete?? nebo nesmíte??? odpovědět???

   • Tomáš 7. 1. 2011 19:05 Reagovat 1 0

    Pravidla, přeposlání a dotaz

    Když už tady tak důsledně kontrolujete příspěvky, tak jste musel/a zaregistrovat i množství otázek na třináctý díl. Než nekonkrétní odkaz na porušení pravidel z mé strany by od Vás jistě byla lépe přijata informace ohledně počtů dílů seriálu. Ten dotaz tady padl už mnohokrát, mnohokrát tedy byla možnost kontaktovat Divácké centrum. PS: Můžete mi prosím vysvětlit, co bylo proti pravidlům na tom, když jsem napsal, že si seriál nahrávám? Nečinil jsem žádné nabídky k prodeji nahrávek ani jsem nikoho neurážel. Podle mého názoru ta poznámka do divácké diskuze patří. Svědčí o tom, že seriál mě zaujal a rád bych si ho někdy pustil znovu. To by Vás mělo spíš těšit, než iritovat. S pozdravem Tomáš Kelar

 • 6. 1. 2011 12:45

  Příspĕvek byl smazán kvůli porušení pravidel diskuse.

 • zm 4. 1. 2011 17:06 Reagovat 0 0

  dotaz

  Také se připojuji s dotazem na 13. díl?

 • Pavel Achard 2. 1. 2011 13:10 Reagovat 0 0

  Kolik má dílů?

  V úvodu dílů se mluví o třinácti filmech. Pokud jsme se nespletl, bylo odvysíláno 12 dílů. Kolik má tento pořad dílů? Děkuji

  « | | 1 2 | | » (2)

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi