Auto Moto Styl

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Magazín o motorizmu jako životním stylu

Automotostyl 14. díl

A jsou tu prázdniny! Teplé počasí, modrá obloha, jako dělaná na válení u vody. Ale počkat, co to ten Libor plácá? Jaká zima?

Blíží se další sobota a s ní také další díl vašeho oblíbeného pořadu o autech, lidech a životním stylu. Přestože jsme ale na začátku léta, první prázdninový díl bude trochu zvláštní. Bude totiž zimní. Proč bychom si nemohli zavzpomínat na zimu, když máme před sebou parné léto? Pokud tedy máte rádi zimu a nebo se třeba jen rádi osvěžíte v parném létě, puste si Automotostyl. Samozřejmě v tradičním čase ve 12:35 v sobotu 11.7.2009 na Jedničce.

Tento díl bude zvláštní také v tom, že bude celý sestaven z již vysílaných reportáží. Můžete si tak s námi připomenout některé povedené testy a přitom si odpočinout možná právě někde u bazénu, jako to udělala naše Hanička, která vás bude tímto dílem provázet společně s Liborem. Ten si vzal pro změnu do hlavy, že je nejvyšší čas připravit se na zimu. No nebudeme mu to rozmlouvat, že ano.

Suzuki Grand Vitara
Pro milovníky zimního počasí jsme jako první reportហvybrali na jaře vysílaný test japonského SUV Suzuki Grand Vitara. Pojďte si s námi připomenout, jak se tento faceliftovaný teréňák vypořádal s čerstvě zasněženou krajinou kdesi v českých polích a lesích.

BMW 123d
V dalším testu si připomeneme začátky. Konkrétně moderátorské začátky naší Haničky, kterou si přizval kdysi dávno Libor jako zástupkyni dámského pohlaví pro testování nejmenšího hatchbacku od BMW. A jelikož to nebyl jen tak ledajaký bavoráček, ale pěkně nadupaný a ambiciózní drobek s náhonem na zadní kola, Hanka se jaksi neudržela a.. No výsledek si připomeneme ve druhém Roadlooku.

Silničář
Poslední reportហnám připomene profesi, kterou jistě všichni znáte, ale málokdo ji dokáže ocenit a uznat, jak těžká může být. Strávili jsme jeden den s člověkem, který se v zimě stará o sjízdnost našich silnic. Provedl nás po svém pracovišti, ukázal nám svoji Máňu a také nás vzal na projížďku. Co všechno ho trápí a jak mu můžete práci ulehčit i vy se mimo jiné dozvíte v reportáži z rubriky Story.

Samozřejmě nebude chybět soutěž. Také tentokrát můžete vyhrát pár zajímavých cen. Stačí odpovědět na jednu otázku a pak jen čekat, zda se na Vás usměje štěstí v našem losování. Pokud ano, můžete se těšit na motorové oleje Mogul nebo dárkový balíček Auto-moto-stylu. Hodně štěstí.

Dejte i o prázdninách přednost Auto-moto-stylu.

Obsah 14. dílu:
Roadlook – Suzuki Grand Vitara
Roadlook - BMW 123d
Story - Silničář

Přehrát video

Obsah pořadu

Diskuse diváků
 • M@M 8. 11. 2016 15:08

  Kam si dĂĄt mobil?

  SpĂĄrovat přes BT a strčit třeba dopr* :) Ve Francii jsou MT zakĂĄzanĂŠ a nesmĂ­ …

 • spravce 10. 6. 2016 22:00

  Vtip?

  Co to ma byt za kvalitu??? No hnus :(((

 • MojmĂ­r 8. 2. 2014 07:27

  Úroveň komentáře

  Komentář k Audi Quattro je katastrofální a hlas jak výčepní ze čtyřky...

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obrate se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 26 minut – Rok výroby: 2009 – P  ST
Žánr: Magazín
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Související pořady