Auto Moto Styl

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Magazín o motorizmu jako životním stylu

Automotostyl 15. díl

Tak co? Odpočinuli jste si za první měsíc prázdnin? Pokud ano, určitě se již těšíte na další dávku zábavy a adrenalinu. Pojďte se s námi svézt - dnešní téma malé vozy.

Také poslední červencovou sobotu Vám po obědě naservírujeme malý dezert. Pohodlně se usaďte a nechte to na nás. Malé vozy přijíždějí a s nimi Libor, Hanička i Lucka. Nepřijdete ani o Tomáše - celým dílem nás bude provázet právě on. Zapněte si první program České televize v sobotu 25.7.2009 přesně ve 12:35 a odpočiňte si s námi po dobrém obědě.

Maxi Pizza v mini voze
Schválně - kdopak máte rádi pizzu? A nehlaste se všichni. A kdo má rád auta? Nepochybujeme, že vy všichni. Jak se ale dá zkombinovat láska k automobilům a k jídlu? Jednoduše. Vezměte malé Twingo, přidejte špetku Liborova vtipu, hrstku Haniččina charizmatu, plnou nádrž benzínu a pak jednu celou pizzu a vyražte na cesty. Asi tak vypadala příprava jednoho již dříve vysílaného Roadlooku. Připomeňte si s námi, jak si Libor s Haničkou poradili s profesí rozvozce pizzy.

Plážová kabelka
Darovanému koni na zuby nehleď. Tohle přísloví určitě zná každý. Něco jiného ale je, když jste automobilový magazín a vaše moderátorka dostane jako dárek auto. Těžko se ubráníte otestování. Peugeot 107 je také pěkný dáreček. A jelikož jej dostala do rukou Lucka, jala se jej ihned vyzkoušet. A nutno říct, že si nebrala servítky. Ale co, ten, kdo jí ho daroval, musel vědět, jak to dopadne. A vy se na výsledek podívejte.

Ďáblova pravá ruka
To poslední reportáž v tomto díle bude sice také o malém autě, ale rozhodně ne o nějakém městském prckovi, který by se mimo město cítil nesvůj. Naopak. Volvo C30, které kdysi přijelo k nám do redakce, není rozhodně žádná brzda a nedělá kompromisy. Teda alespoň co se zábavy týče. Dokáže totiž nabídnout dostatek adrenalinu sportovněji založený, řidičům. Ale pozor - s ohněm si není radno zahrávat. Proč? Vysvětlí vám to Lucka.

A na závěr si opět zasoutěžíme. Opět můžete vyhrát pár zajímavých cen, opět Vám přitom stačí odpovědět na jednu otázku. No a pokud se na Vás v našem losování usměje štěstí, můžete se těšit na motorové oleje Mogul nebo dárkový balíček Auto-moto-stylu.

Dejte i o prázdninách přednost Auto-moto-stylu.

Obsah 15. dílu:
Roadlook – Renault Twingo
Kabelky pro holky - Peugeot 107
Kabelky pro holky - Volvo C30


Přehrát video

Obsah pořadu

Diskuse diváků
 • M@M 8. 11. 2016 15:08

  Kam si dát mobil?

  Spárovat přes BT a strčit třeba dopr* :) Ve Francii jsou MT zakázané a nesmí se ani držet za jízd…

 • spravce 10. 6. 2016 22:00

  Vtip?

  Co to ma byt za kvalitu??? No hnus :(((

 • Mojmír 8. 2. 2014 07:27

  Úroveň komentáře

  Komentář k Audi Quattro je katastrofální a hlas jak výčepní ze čtyřky...

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 26 minut – Rok výroby: 2009 – P  ST
Žánr: Magazín
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Související pořady