23 minut
Auto Moto Styl

22. listopadu 2012

Obsah dílu

Peugeot 508 RXH — Mazda CX5 — Volkswagen CC

Části dílu

02:35
Test – Peugeot 508 RXH
  Dlouhodobý test se přehoupnul do druhé poloviny a tak se Peugeot 508 RXH dostal do rukou Liborovi. Od Honzy už víte, čím se liší design oproti klasickému kombíku a jak je na tom RXH s prostorem uvnitř či kvalitou materiálů. Libor se bude věnovat jízdním režimům, zkoumat, jak se chová hybridní systém a kam si s ním můžete troufnout. Jak obstojí tenhle luxusní a kontroverzní Francouz v jeho testu?
  11:45
  Mazda CX5
   Mazda CX5 jde tak trochu proti proudu. Přecejen dát do městského SUV benzínovou atmosféru a automatickou převodovku chtělo v dnešní době docela odvahu. Tu ale Japonci mají a vedle naftových Korejců a přeplňovaných Němců vypadá Mazda jako z jiného světa. Co se skrývá pod pojmem Skyactiv odhalí podrobnější pohled na nejmenší SUV značky.
   16:15
   Volkswagen CC
    Honza nemá rád nudná a usedlá auta. Produkce německého Volkswagenu ale taková dost často je. Například nový Passat. Ne že by byl nudný, ale snadno zapadne mezi ostatní a nechce zrovna být středem pozornosti. To od něj ovšem většina zákazníků očekává. Co když ale chcete něco originálněšího a přitom chcete kvalitní auto s logem VW? Honza má pro vás odpověď.
    20:38
    Soutěž
     Přehrát celé video
     Stopáž23 minut
     Další díl
     6. prosince 2012

     Auto Moto Styl na sociálních sítích

     Napište nám