23 minut
Auto Moto Styl

6. prosince 2012

Obsah dílu

Toyota GT86 — Peugeot 508 RXH — Mercedes – benz A 250

Části dílu

01:28
Test - Toyota GT86
  Na Toyotu GT86 všichni čekali. Není se čemu divit, protože po dlouhé době nejde o bestiálně silnou mašinu, která umí rychle jezdit jenom rovně. Naopak tohle japonské kupé je ze staré školy a dokazuje to nejen jeho název, ale třeba i nízká hmotnost, atmosférický motor a nebo také pohon zadních kol. Jak se podařilo inženýrům naladit řízení a řazení, komfort podvozku nebo zvolit správné sedačky to už vám poví Honza Koubek.
  09:28
  Test - Peugeot 508 RXH - závěr
   Na podzim jsme v naší redakční garáži zaparkovali kontroverzní naftový hybrid. Proč kontroverzní? Peugeot 508 RXH totiž v mnoha testech čelil kritice, která jej staví na chvost všech klasických hybridů. Důvody se pojmenovávaly různě. Vysoká cena, špatná převodovka, tvrdý podvozek a nebo standardní spotřeba, která se od tabulkové hodnoty lišila o více jak dva litry. Jestli jsou tyhle argumenty na místě si shrneme v závěrečné reportáži.
   13:00
   Test - Mercedes - benz A 250
    Poslední test bude patřit Liborovi a nejnovějšímu Mercedesu třídy A. Jak nejspíš všichni víte, už to není malé MPV, ale hatchback. Cílí především proti prémiovým konkurentům, jako Audi A3, BMW řady 1 nebo také Volvo V40. Mercedes je ale trochu jiný. Hraje hodně na svou luxusní tvář a podle toho vypadá zvenčí i uvnitř. Má vůbec nějaké slabiny? Určitě. Ale o nich až v testu.
    20:04
    Soutěž ze dne 6.12.2012
     Soutěžní otázku naleznete na ivysílání České televize v aktuálním dílu ze dne 6.12.2012.
     Přehrát celé video

     Auto Moto Styl na sociálních sítích

     Napište nám