23 minut
Auto Moto Styl

9. červen 2012

Obsah dílu

Autopůjčovna starých vozů — Novinka – Mazda 3 sedan — Info – Tovární tuning počesku — Test – Škoda Octavia Combi BT Race

Části dílu

04:10
Novinka - Mazda 3 sedan
  Japonská Mazda jde proti proudu a místo všudypřítomného přeplňování si zachovává atmosférické benzinové motory spolu s aplikováním nových technologií ke snížení spotřeby. První vlaštovkou je Mazda 3 sedan po faceliftu, která by měla předznamenat definitivní nasazení nových technologií Skyactive v dalších modelech. Jak tento celek funguje po třech letech mezi tvrdou konkurencí? Uvidíte v rubrice Novinka.
  09:07
  Info - Tovární tuning počesku
   Tuning je u nás pojem, který rozděluje veřejnost. Kromě samolepících mračítek a spojlerů ale existují samostatné firmy, které upravují komplet celá auta a od těch není daleko k továrnímu tuningu. Mercedes má AMG, BMW G-Power a Škoda? Ta má Benet Automotive. Více o této firmě se dozvíte v rubrice Info.
   14:21
   Test - Škoda Octavia Combi BT Race
    A jako třešničku na dortu otestujeme právě jejich úpravu - Octavii BT Race. Těšte se na nejrychlejší Škodu současnosti ve spárech našeho testera Petra!! Dozvíte se, za kolik má stovku, jaký má výkon a jak zní komplet upravená výfuková soustava. Uvidíte pekelně červený interiér a proklatě tvrdý podvozek. To vše v balení, které rozhodně není úplně za hubičku. Auto jen pro vyvolené nadšence? Možná ano - více uvidíte v Testu.
    20:37
    Soutěž
     Přehrát celé video
     Stopáž24 minut
     Další díl
     23. červen 2012

     Auto Moto Styl na sociálních sítích

     Napište nám