Auto Moto styl

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Pořad o automobilech a lidech kolem nich

Automotostyl 7. díl

Už jste určitě celí nedočkaví, co jsme si pro vás připravili v dalším dílu Automotostylu. Tentokrát to bude opravdu stát za to!!

Datum: 9.4.2011
Čas: 12:30
Místo: ČT1
Pozvaní: Libor, Petr, Tomáš&Tomáš

S příchodem nového roku souvisí také jedna velice zajímavá akce. V posledních zimních měsících se totiž pravidelně koná závod nejprodávanějšího roadsteru planety. Určitě už víte o čem je řeč - Mazda MX-5. Petr si i letos nemohl tuhle akci nechat ujít a tak jej čekalo pár mrazivých únorových dní. Tentokrát se ale nejelo na jih, nýbrž na druhou stranu. Letošní závod se konal v severském Švédsku na zamrzlém jezeře. Nové bylo také složení týmu - češi spolupracovali se slováky a chorvaty. Navíc měli v týmu minimálně jednoho bývalého závodníka a všichni účastníci jsou zkušenými dlouholetými řidiči. To už by měly být slušné předpoklady k napravení reputace z minulého ročníku. Tak co myslíte, bude to letos na bednu?

Jaké je nejoblíbenější auto v čechách? Bezpochyby mnozí z vás označí Škodu Octavii. Je kvalitní, prostorná, praktická, má vyvážené jízdní vlastnosti. Tohle platí vpodstatě o všech jejích verzích, motorech a provedeních. Je však jedna verze, která k tomuhle všemu nabídne ještě něco navíc. To Něco Škoda označuje dvěma písmeny - RS. Octavia RS má v řidiči rozproudit adrenalin a přinést nefalšovanou radost z jízdy. Pro Libora však tato dvě písmena znamenají úplně něco jiného. Co? To se dozvíte na konci jeho Testu. Tipovat zatím můžete třeba na Facebooku.

U Porsche snad neexistuje kvartál, ve kterém by nepředstavili minimálně nějakou modifikaci svého stávajícího modelu, když ne rovnou model nový. Už pomalu ani nestačíme informovat o jejich novinkách. Abychom to trochu dohnali, představíme si v Preview rovnou nejostřejšího Caymana R. Je zelený, má tu pravou koncepci motoru uprostřed a pohonu zadních kol a už se dokonce i prodává. Pokud jste zatím neměli tu čest, nenechte si ujít ty nejdůležitější informace v našem Preview.

Nezapomeňte, že soutěžíme o hodnotné ceny!!! Těšte se na motorový olej Mogul v hodnotě 5000 kč, CD kolekci muziky do auta od rádia Frekvence 1 a také na dárkový balíček obsahující poukaz na polygon u Příbrami a tričko Automotostylu. K tomu všemu stačí jediné - sledovat vysílání, správně odpovědět na otázku v něm vyhlášenou a pak už jen čekat, zda se na Vás usměje štěstí.

Obsah 7. dílu:
Test - Škoda Octavia RS
Závod - Mazda MX-5 Ice Race
Preview - Porsche Cayman

Soutěž ze dne 9.4.2011

Správná odpověď na otázku z 9.4. je: A

Kde se jel závod Mazda MX-5 Ice Race 2011?

A/ na jezeře
B/ v horách
C/ na okruhu
D/ v poušti

Výherce:
Dušan Lupták
Praha 10

Své odpovědi zasílejte na číslo 906 06 09 ve tvaru AMS mezera A, B, C nebo D a to nejpozději do pátku 22. dubna 2011.

Soutěžíme o ceny od sponzorů pořadu: špičkové motorové oleje Mogul v hodnotě 5000 kč, kolekci CD s muzikou do auta od rádia Frekvence 1 a dárkový balíček Automotostylu obsahující poukaz na polygon u Příbrami a triko Automotostylu v novém designu.

Správné odpovědi a výherce najdete na www.automotostyl.cz.

Přehrát video

Obsah pořadu

Diskuse diváků
 • M@M 8. 11. 2016 15:08

  Kam si dĂĄt mobil?

  SpĂĄrovat přes BT a strčit třeba dopr* :) Ve Francii jsou MT zakĂĄzanĂŠ a nesmĂ­ …

 • spravce 10. 6. 2016 22:00

  Vtip?

  Co to ma byt za kvalitu??? No hnus :(((

 • MojmĂ­r 8. 2. 2014 07:27

  Úroveň komentáře

  Komentář k Audi Quattro je katastrofální a hlas jak výčepní ze čtyřky...

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obrate se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 23 minut – Rok výroby: 2011 – P  ST
Žánr: Zábava | Publicistika
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Související pořady