Auto Moto Styl

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Pořad o automobilech a lidech kolem nich

Automotostyl 6. díl

Březen je skoro za námi. Pro někoho bohužel, pro jiného naopak. A už je to jakkoliv, poslední březnová sobota patří Automotostylu!! A možná přijde i Hanička..

Takže tuto sobotu 26.3. si zapněte Jedničku a ve 12:30 začínáme.

Hned prvním testem uděláme radost všem, kteří chtějí za málo peněz hodně muziky. Málokdy se podaří nějaké evropské automobilce, kromě těch německých, vyrobit sportovní auto, které by bylo konkurenceschopné a zároveň atraktivní a zábavné. Peugeot tvrdí, že se mu takové auto podařilo vyrobit. Jmenuje se RCZ a s karoserií kupé v podstatě ve své kategorii nemá konkurenci. Vyrábí se v Rakousku a navíc nasadilo opravdu příznivou cenu. Jestli jsou všudypřítomná tvrzení o kvalitách kupátka opravdu oprávněná bude zjišovat Petr. Po delší době bude mít opět velice milou společnost. Asi už tušíte koho..

S příchodem Volva S60 se spustila nová éra značky. Definitivně pryč jsou krabice z minulého století. Ačkoliv už SUV modely avízovaly nový designový směr, teprve s příchodem sedanu střední třídy se zdá definitivně jasné, kterým směrem se chce automobilka ubírat. Ještě více to umocnil příchod kombíku V60. Ne nadarmo bývá označován za jeden z nejhezčích kombíků a to nejen u Volva. Při příležitosti návštěvy ledového showroomu v Rakousku, o kterém jste se dozvěděli v minulém dílu AMS, se nám dostalo příležitosti otestovat tento kombík s nejsilnějším nafákem D5. Jaké byly naše dojmy se dozvíte v Minitestu.

Ani se to nezdá, ale “nᚔ Peugeot Partner, který máme na dlouhodobý test, má za sebou už více jak deset tisíc najetých kilometrů. Vzhledem k tomu, že se s ním z nějakých 70% pohybujeme převážně po městě, je to úctyhodné číslo. Sami asi tušíte, že kostky a všudypřítomné výmoly se podepsaly na stavu podvozku. Navštívili jsme s ním servis a zjišovali, které komponenty dostávají nejvíce zabrat. V další fázi testu se také podíváme, co všechno lze nacpat do jeho kufru. Je toho opravdu hodně, budete koukat.

Nezapomeňte, že soutěžíme o hodnotné ceny!!! Těšte na motorový olej Mogul v hodnotě 5000 kč, CD kolekci muziky do auta od rádia Frekvence 1 a také na dárkový balíček obsahující poukaz na polygon u Příbrami a tričko Automotostylu. K tomu všemu stačí jediné - sledovat vysílání, správně odpovědět na otázku v něm vyhlášenou a pak už jen čekat, zda se na Vás usměje štěstí.

Obsah 6. dílu:
Test - Peugeot RCZ
Minitest - Volvo V60
Test - Peugeot Partner

Soutěž ze dne 26.3.2011

Správná odpověď na otázku z 26.3. je: A

Jaké rakouské město jsme navštívili s novým Volvem V60?

A/ Kaprun
B/ Salzburg
C/ Vídeň
D/ Linz

Výherce:
Lucie Winklerová
Hodonín

Své odpovědi zasílejte na číslo 906 06 09 ve tvaru AMS mezera A, B, C nebo D a to nejpozději do pátku 8. dubna 2011.

Soutěžíme o ceny od sponzorů pořadu: špičkové motorové oleje Mogul v hodnotě 5000 kč, kolekci CD s muzikou do auta od rádia Frekvence 1 a dárkový balíček Automotostylu obsahující poukaz na polygon u Příbrami a triko Automotostylu v novém designu.

Správné odpovědi a výherce najdete na www.automotostyl.cz.

Přehrát video

Obsah pořadu

Diskuse diváků
 • M@M 8. 11. 2016 15:08

  Kam si dĂĄt mobil?

  SpĂĄrovat přes BT a strčit třeba dopr* :) Ve Francii jsou MT zakĂĄzanĂŠ a nesmĂ­ …

 • spravce 10. 6. 2016 22:00

  Vtip?

  Co to ma byt za kvalitu??? No hnus :(((

 • MojmĂ­r 8. 2. 2014 07:27

  Úroveň komentáře

  Komentář k Audi Quattro je katastrofální a hlas jak výčepní ze čtyřky...

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obrate se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 23 minut – Rok výroby: 2011 – P  ST
Žánr: Zábava | Publicistika
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Související pořady