Auto Moto Styl

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Pořad o automobilech a lidech kolem nich

Automotostyl 17. díl

Tak jste se konečně dočkali. Po prázdninách opět vysíláme premiérové díly. A hned v tom prvním si představíme několik letošních novinek!!!

Nic se nezměnilo ani ve vysílacím čase a tak si sedmnáctý díl Automotostylu můžete pustit opět v sobotu 4. září ve 12:35 na Jedničce.

Styl nade vše? Ne tak docela.
Do tuhého boje s elitou se pustil francouzský Citroën. Svou luxusní značku DS představil spolu s modelem DS3, který se postaví zaběhnutým malým stylovkám jako je Mini Cooper, Alfa-Romeo Mito nebo přicházející novinka Audi A1. Mezi touto konkurencí to rozhodně nebude mít lehké. Zvlášť s pověstí, jakou francouzské vozy mají. U této novinky však vše nasvědčuje tomu, že bude od základu jiná. DS3 si vzal na paškál Libor a na pomoc si přizval Haničku, určitě tušíte proč. Libor měl za úkol prověřit technické dovednosti, zatímco Haničku si přizval coby zástupkyni něžného pohlaví, kterou by mohl oslovit design. Tahle dvojka se do Citroënu pustila z plných sil a nic mu nedarovala. Jak obstál se dozvíte v Roadlooku.

Dvakrát do stejné řeky…
Audi málokdy šlápne vedle, naposledy s modelem A2, který měl být revoluční. Nebyl. Proč, to už ani nikoho nezajímá. Audi jde dál a ze svých neúspěchů se rozhodně poučilo. Tentokrát pustilo do světa model A1 a vypadá to, že to byla trefa do černého. Malá auta dnes frčí a když jsou navíc opravdu kvalitní a prémiová, na úspěch je zaděláno předem. Jistě bude hodně záležet na ceně, ale stále je spousta lidí, co si za kvalitu rádi připlatí. Petr dostal jedinečnou možnost si A1 projet v ulicích Berlína ještě před uvedením na český trh a seznámit se tak s vozem mezi prvními. Jeho dojmy se dozvíte v Minitestu.

David a Goliáš
Nestává se moc často, že máte v ruce milion korun a jdete si vybrat auto. Ale když už se tak stane, ani výběr adepta nemusí být úplně jednoduchý. Takže máme milion korun, chceme auto na silnice i do terénu, ideálně velikosti SUV a s dostatečnou výbavou. Petrova volba padla na Hondu CR-V a Hyundai ix55. Na první pohled jsou každé z úplně jiného těsta. Hyundai ix55 je prezentován jako o třídu větší oproti Hondě CR-V. Mělo by to být opravdu jednoznačné. Není. Vždy bude záležet, jestli preferujete prostor před ergonomií, design před praktičností nebo komfort před jízdními vlastnostmi. A v neposlední řadě bude záležet na osobních sympatiích k té které značce. Tohle všechno musí Petr zvážit, než svůj milion utratí. Na výsledek jeho analýzy se podívejte v Luttestu.

Na závěr nebude chybět již tradiční soutěž o hodnotné ceny. Výherce se může těšit na kvalitní motorové oleje Mogul v hodnotě 5000 kč nebo na dárkový poukaz v hodnotě 2000 kč na značkové džíny od společnosti Viamoda. Nebude chybět ani dárkový balíček Automotostylu obsahující poukaz na polygon u Příbrami a triko AMS v novém designu. K tomu všemu stačí jediné - sledovat vysílání, správně odpovědět na otázku v něm vyhlášenou a pak už jen čekat, zda se na Vás usměje štěstí.

Obsah 17. dílu:
Roadlook – Citroen DS3
Minitest - Audi A1
Luttest - Hyundai ix55 vs. Honda CR-V

Soutěž ze dne 4.9.2010

Správná odpověď na otázku z 4.9. je: B

Mezi konkurenty nové Audi A1 nepatří?

A/ Alfa Romeo Mito
B/ BMW X5
C/ Citroën DS3
D/ Mini Cooper

Výherce:
Josef Janický
Trutnov

Své odpovědi zasílejte na číslo 906 06 09 ve tvaru AMS mezera A, B, C nebo D a to nejpozději do pátku 17. září 2010.

Soutěžíme o ceny od sponzorů pořadu: špičkové motorové oleje Mogul v hodnotě 5000 kč, dárkový poukaz v hodnotě 2000 kč na značkové džíny od společnosti Viamoda a dárkový balíček Automotostylu obsahující poukaz na polygon u Příbrami a triko AMS v novém designu.

Správné odpovědi a výherce najdete na www.automotostyl.cz.

Přehrát video

Obsah pořadu

Diskuse diváků
 • M@M 8. 11. 2016 15:08

  Kam si dát mobil?

  Spárovat přes BT a strčit třeba dopr* :) Ve Francii jsou MT zakázané a nesmí se ani držet za jízd…

 • spravce 10. 6. 2016 22:00

  Vtip?

  Co to ma byt za kvalitu??? No hnus :(((

 • Mojmír 8. 2. 2014 07:27

  Úroveň komentáře

  Komentář k Audi Quattro je katastrofální a hlas jak výčepní ze čtyřky...

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 27 minut – Rok výroby: 2010 – P  ST
Žánr: Zábava | Publicistika
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Související pořady