71 minut

1. září 2012

Obsah dílu

Dieta — Chladnokrevně — Robinson

Části dílu

02:50
Dieta
  V povídce Dieta se proti Zdeňku Žákovi spikne jeho rodina (Dana Batulková a Patricie Solaříková s pedantickým lékařem, zavilým sportovcem a propagátorem zdravé životosprávy Ivo Šmoldasem. Čím zdravěji se ovšem hlavní hrdina stravuje, tím víc tloustne. Záhadu se podaří vysvětlit až na hřbitově v překvapivé pointě příběhu. Povídka se natáčela v malebném prostředí městečka Sázava a zahrála si též řada místních obyvatel – ochotníků zdejšího divadelního souboru.
  25:07
  Chladnokrevně
   Zubař, modelář a puntičkář Jaromír Dulava vede spořádáný a spokojený život až do okamžiku, kdy odhalí manželčinu nevěru. Pomsta chutná nejlépe zastudena, monstrózní odplatu je proto potřeba naplánovat pečlivě, do detailu a hlavně „Chladnokrevně“. Nevěrnou manželku přesvědčivě zahrála Lucie Benešová, v roli sebevědomého milence jí více než zdatně sekunduje Martin Hofmann.
   45:25
   Robinson
    Honza Dolanský se v poslední povídce ocitne v absurdní situaci. Zamčený v restauraci po oslavě narození dcery je jako „Robinson“ na pustém ostrově uprostřed oceánu velkoměsta. V porodnici na něj čeká manželka s miminkem a on je má vyzvednout už za několik hodin. Stihne to?
    Přehrát celé video
    Stopáž68 minut
    Další díl
    8. září 2012

    Napište nám