Josef Dvořák uvádí tři humorné příběhy v režii Z. Zelenky, natočené podle námětů televizních diváků. Hrají: J. Bohdalová, J. Budař, M. Dejdar, Z. Hadrbolcová, D. Syslová, O. Vlach, S. Skopal, M. Kubec a další. Režie D. Slabý

Litujeme, ale v současné době není pořad v iVysílání dostupný
Video není k dispozici
Povídka Svérázná výchova je trochu mrazivou groteskou... především vzhledem k počasí, jaké vládlo v den, kdy se jeden rozzlobený podnikatel v podání Martina Dejdara rozhodl vzít zákon do vlastních rukou a velmi neobvyklým způsobem potrestat mladého nepoctivce.
V další povídce se diváci mohou těšit na Jiřinu Bohdalovou v roli věhlasné Znalkyně umění. Příběh s nečekanou pointou nám připomene, jak snadno se i mistr tesař utne... a jak je někdy těžké takové utnutí napravit.
Děj povídky Mlha přede mnou se celý točí kolem volantu a dvou starších dam ztvárněných Zdenou Hadrbolcovou a Danou Syslovou. Uvidíme, že ve dvou se to sice lépe táhne, ale když jde o řízení vozu, může to končit pořádným trapasem...
Ve studiu na diváky čekají zajímaví hosté a průvodce pořadem Josef Dvořák, který sám přiznává, že s trapasy všeho druhu má bohaté zkušenosti. Prožijte s námi to, co byste ve skutečnosti radši nikdy nezažili!
Další tři povídky z cyklu Trapasů, které na vlastní kůži zažili televizní diváci, režíroval Zdeněk Zelenka.
Stopáž65 minut
Rok výroby 2007
 P ST
ŽánrFilm