V dalším dílu úspěšného diváckého cyklu uvidíte povídky Hradní pán, Kosti a Na stromě. Martin Donutil se během letní brigády na středověkém hradě zamiluje do krásné Bereniky Kohoutové. Zabránit jim v tom nedokáže ani žárlivý otec Oldřich Navrátil. Detektivní případ hodný Alfréda Hitchcocka vyřeší Karel Heřmánek s Janou Krausovou a Lenka Zahradnická bude tak dlouho odolávat chlípným návrhům Pavla Řezníčka, až skončí v náruči někoho docela jiného. Dále hrají: D. Batulková, M. Písařík, M. Roden, J. Skopeček, J. Vlasák a další. Pořadem provází O. Brousek ml. Režie J. Pachl

Obsah dílu

Přehrát vše

Kosti

Tento díl by se mohl vysílat i na Valentina, neb je celý o lásce. I když v povídce Kosti jde u Karla Heřmánka spíše o lásku k jídlu a vaření. Posedlost jeho ženy Jany Krausové tajemným sousedem Marianem Rodenem otevře detektivní kauzu přesahující hranice okresu.

Hradní pán

Legenda o potulném zpěvákovi, který svedl dceru hradního pána a oba skončí zazděni ve věži ožívá překvapivě snadno v povídce Hradní pán s Oldřichem Navrátilem, Berenikou Kohoutovou a Martinem Donutilem.

Na stromě

Místo rande s šarmantním Pavlem Řezníčkem čeká Lenku Zahradnickou večer Na stromě s potrhlým plynařem Martinem Písaříkem. Pořadem provází Otakar Brousek ml. Režie Jan Pachl.

Stopáž68 minut
Rok výroby 2012
 P ST HD
ŽánrSeriál