Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Dagmar Světlovská 25. 1. 2015 15:05 Reagovat 6 0

  Prožila jsem klinickou smrt

  Smrt je brána do jiné reality - každý, kdo prožil klinickou smrt, tak jako já před 35 lety, se této brány dotkl a někteří mohli i nahlédnout do jejích otevřených veřejí, zahlédnout, co je za nimi. Prožitek klinické smrti je šokující a změní vám do základů pohled na běžný život. Zjistíte totiž, že materialistická představa o životě a tělu je jen jedna z dalších forem víry, forma náboženství hlásající omezenou formu existence, existence spoutané hmotou. Já po osobní zkušenosti s pohledem do brány smrti dávám přednost víře ve větší svobodu a rozměry mé existence a děkuji panu Poltikoviči, že toto téma otevřel.

 • Miluše 23. 1. 2015 20:10 Reagovat 0 1

  Co tímto pořadem chtěl "básník" říci?

  Pokud měl za cíl ukázat rúzné pohledy různých kultur na smrt, tak se mu to podařilo. Čekala jsem od toho pořadu více. Místo toho nechutné záběry mrtvých vysušených těl zpestřené kreslenými postavičkami pro odlehčení příliš vážného tématu. Hodnotím jako velmi slabé. Pan Raymond Moody měl velmi malý časový prostor, aby lidem řekl o výpovědích lidí, kteří onou branou prošli a měli možnost se vrátit zpět a změnit od základu svůj žebříček hodnot ve svém životě Snad příští díly budou hodnotnější:-)

 • čtvrníček 22. 4. 2010 15:14 Reagovat 21 1

  Poltikovič

  Pohled jednoho z nás na pojmy jako život či smrt v kontextu jiné kultury. Rozhodně doporučuji.

  • Markéta 20. 6. 2010 22:01 Reagovat 4 1

   Je to dost dobrý .

   • Šárka 2. 5. 2011 09:16 Reagovat 4 1

    jednoduché lepší než jakékoliv učení, prostě dobrý režisér :-) vše od něj je super :-)

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi