Nahrávám video
Události v regionech (Brno)

Události v regionech

Obsah dílu

Kontroly cyklistů — Kontroly cyklistů — Kontroly cyklistů — Domov pro seniory v Ivančicích — Pád mostu ve Vilémově — Příspěvek na hendikepované — Stavba Nové Zbrojovky — Historie Zbrojovky Brno — Dopravní podnik bez dodavatelů — Drogově závislí uklízejí ostrovy

Části dílu

01:03
Kontroly cyklistů
  Zhruba třetina elektrokol v Česku je upravená na vyšší rychlosti než 25 kilometrů v hodině, vyplývá to z dosavadních dat Centra dopravního výzkumu.
  03:22
  Kontroly cyklistů
   Rozhovor s Radkou Osterovou - krajskou koordinátorkou BESIPu.
   05:54
   Kontroly cyklistů
    Rozhovor s Radkou Osterovou - krajskou koordinátorkou BESIPu.
    08:05
    Domov pro seniory v Ivančicích
     V Ivančicích na Brněnsku dnes začala stavba nového soukromého domova pro seniory. Sloužit bude především lidem s různou formou demence. Stavba vyjde na 160 milionu korun.
     08:55
     Pád mostu ve Vilémově
      Pětici mužů potrestal kvůli pádu mostu ve Vilémově na Havlíčsko-brodsku okresní soud podmínkou. Šlo o zpřísnění poté, co případ nižší instanci vrátil krajský soud.
      09:54
      Příspěvek na hendikepované
       Brněnská společnost Amerfo má šanci na vyplacení příspěvku na mzdy pro lidi s postižením, které zaměstnává. Uspěla totiž ve sporu s Ministerstvem práce a sociálních věcí u krajského soudu v Brně.
       12:36
       Stavba Nové Zbrojovky
        Začala stavba hlavní etapy nové brněnské čtvrti nazvané Nová Zbrojovka. Na ploše chátrající bývalé továrny vznikne do dvanácti let přes dva a půl tisíce bytů, školka, sportovní areál nebo kulturní centrum.
        14:37
        Historie Zbrojovky Brno
         Zbrojovka Brno vznikla v roce 1918 jako státní podnik - původně pod názvem Československé závody na výrobu zbraní v Brně. Tehdy se ve firmě začaly opravovat třeba pušky nebo automobily.
         18:12
         Dopravní podnik bez dodavatelů
          Živý vstup redaktorky Kateřiny Švédové.
          21:34
          Drogově závislí uklízejí ostrovy
           Drogově závislí lidé uklízejí ostrovy uprostřed Novomlýnské nádrže. Letos už potřinácté. Pomáhají tak nejen ptačí rezervaci, ale taky sami sobě - v rámci terapie.
           Přehrát celé video
           Stopáž25 minut
           Další díl
           Události v regionech

           Události v regionech (Brno) na sociálních sítích

           Napište nám