25 minut
Události v regionech (Brno)

Události v regionech

Obsah dílu

Velký městský okruh v Brně — Oprava mostu ve Vrběticích — Zvýšený výskyt planých neštovic — Vlci útočí na ovce — Skončil Masters of Rock — Kontroly letních táborů — Model Slunce na Kraví hoře v Brně — Oprava vlaku Slovenská Strela — Výstava Alžběty Jungrové v Rajhradě

Části dílu

01:29
Velký městský okruh v Brně
  Brzy by měla začít stavba další části velkého městského okruhu v Brně. Silničáři za půl miliardy přemění Bauerovu ulici u výstaviště. Živě s Barborou Měchurovou.
  07:23
  Oprava mostu ve Vrběticích
   A teď aktuální situace ve Vrběticích na Zlínsku. Oprava mostu odřízla obec od veškeré autobusové dopravy. Omezení potrvá až do konce prázdnin.
   09:57
   Zvýšený výskyt planých neštovic
    Osmkrát víc neštovic než v loňském roce evidují od začátku ledna hygienici v Jihomoravském kraji. Loni touto dobou bylo celkem 625 případů, letos je to přes 5300.
    10:39
    Vlci útočí na ovce
     Přes 50 napadených ovcí. Taková je bilance vlčích útoků za poslední týdny v Beskydech. Šelmy překonávají i ohradníky a dokázali obelstít i pastevecké psy.
     11:16
     Skončil Masters of Rock
      4 dny plné tvrdé hudby. Festival Masters of Rock skončil ve Vizovicích na Zlínsku. Fanoušci dnes dopoledne odjížděli pod dohledem policie.
      14:00
      Kontroly letních táborů
       Jihomoravští hygienici dnes vyrazili na první dvě kontroly letních táborů. Obě dopadly dobře, žádné závady neodhalili. Loni řešili hygienici 13 nedostatků.
       17:30
       Model Slunce na Kraví hoře v Brně
        Desetimetrový model Slunce si ode dneška mohou prohlédnout lidé v Brně. Po Zemi, Měsíci a Marsu se jedná o čtvrtý nafukovací model vesmírného tělesa. Živě s Martinem Svatoněm.
        20:36
        Oprava vlaku Slovenská Strela
         Začaly opravy historického vlaku Slovenská Strela. Zkušební jízda v minulém týdnu ukázala, že železniční legenda má poškozený přední motor.
         22:11
         Výstava Alžběty Jungrové v Rajhradě
          Odcizení nebo izolace. Klíčové emoce, které se odráží v nejnovější výstavě fotografií Alžběty Jungrové. Lidé ji můžou vidět v rajhradském klášteře.
          Přehrát celé video
          Stopáž25 minut
          Další díl
          Události v regionech

          Události v regionech (Brno) na sociálních sítích

          Napište nám