25 minut
Události v regionech (Brno)

Události v regionech

Obsah dílu

Volby do Senátu — Vyjednávání ve Zlíně — Vyjednávání o koalici v Brně — Nezvyklé počasí a rostliny — Rekonstrukce Zábrdovické — Kryty v Brně — Zájem o taneční kurzy — Noc módy

Části dílu

00:30
Volby do Senátu
  Už čtyři hodiny můžou lidé odevzdávat hlasy ve druhém kole senátních voleb v pětadvaceti obvodech. Místnosti budou otevřené až do deseti hodin večer. Zítra pak mezi osmou a čtrnáctou hodinou. Průběh hlasování v brněnských Pisárkách sleduje Michal Cagala.
  05:12
  Vyjednávání ve Zlíně
   ANO, STAN a Rozhýbejme Zlín chtějí zachovat včera dohodnutou koalici a hledají dalšího partnera
   07:10
   Vyjednávání o koalici v Brně
    V Brně strany pokračují ve formování čtyřkoalice ODS, ČSSD, lidovců a pirátů. Koaliční smlouvu s programovými prioritami by členové vyjednávacích týmů mohli mít hotovou v pondělí.
    11:03
    Nezvyklé počasí a rostliny
     Kvůli suchému létu, ale taky nezvykle vysokým teplotám, se probouzejí rostliny, které kvetou obyčejně na jaře. Letošní podzim tak nabízí neobvyklé pohledy do přírody.
     13:17
     Rekonstrukce Zábrdovické
      Už za osm dní zkomplikuje dopravu v Brně další velké omezení. V ulicích Zábrdovická a Cejl začnou dělníci s opravami za víc než 190 milionů korun. Dotknou se tramvajové tratě, ale taky mostu přes řeku Svitavu. Na místě zůstanou pracovní stroje přibližně 1
      15:37
      Kryty v Brně
       Jako každý týden jste i teď mohli vybrat téma, které vás zajímá. Na našem facebookovém profilu Události Brno jste měli až do středy možnost hlasovat mezi dvěma z nich. Ptali jste se, kolik cizinců pracuje na jižní Moravě a jak je Brno připravené na katast
       18:19
       Zájem o taneční kurzy
        Zájem o středoškolské taneční nemizí. Ročně se podle Svazu učitelů tance vydá na parket až 60 tisíc dívek a chlapců. To dělá z českých tanečních světový unikát.
        20:48
        Noc módy
         A po tanci přehlídka studentského designu - Malá noc módy začala v novorenesančních prostorách bývalé slévárenské průmyslovky v Brně. Život se tam vrací zhruba po deseti letech, dosud byla budova na Šujanově náměstí opuštěná. Živě s Veronikou Gecovou.
         Přehrát celé video
         Stopáž25 minut
         Další díl
         Události v regionech

         Události v regionech (Brno) na sociálních sítích

         Napište nám