Nahrávám video
Události v regionech (Brno)

Události v regionech

Obsah dílu

Komplikace v dopravě — Komplikace v dopravě — Úsekové radary mají zklidnit dopravu — Přechod na DVB-T2 — Chovů koz přibývá — Zemědělcům začíná sezóna — Ocenění za záchranu — Kontroly na silnicích — Testování pracovních pomůcek — Prostorová kresba kovem Jaromíra Šimkůje

Části dílu

00:29
Komplikace v dopravě
  Pět lidí se dnes zranilo při hromadné nehodě na dálnici D1 u Troubska na Brněnsku. Zasahovalo tam několik posádek hasičů a záchranářů, včetně vrtulníku.
  01:49
  Komplikace v dopravě
   A teď ještě další detaily živě. Přidá je redaktorka Kristýna Březovská.
   03:04
   Úsekové radary mají zklidnit dopravu
    A právě v omezeních chce jihlavská radnice měřit rychlost. Zaplatí úsekové radary. Magistrát si od toho slibuje zklidnění dopravy ve městě kudy vede v případně problémů na dálnici objízdná trasa.
    06:57
    Přechod na DVB-T2
     Česká televize od zítřka začne vysílat taky v novém standardu pozemního vysílání - DVBT 2. Někteří diváci kvůli tomu dočasně přijdou o kanály ČT:D a Art.
     10:03
     Chovů koz přibývá
      Přibývá chovatelů koz ukazují to statistiky jejich svazu. Ve Zlínském a Jihomoravském kraji je jich registrováno přes padesát.
      12:09
      Zemědělcům začíná sezóna
       Zemědělci na jižní Moravě tento týden letos poprvé vyjeli do polí. Kvůli nízkým teplotám později než vloni - to na nich hospodařili už v polovině března.
       14:26
       Ocenění za záchranu
        Patnáctiletý chlapec v Rájci-Jestřebí na Blanensku na začátku března zachránil spolužačku, když se pod ní prolomil led na rybníku.
        16:21
        Kontroly na silnicích
         Na silnice a do ulic vyrazili stovky policistů. Zahájili velikonoční preventivní a bezpečnostní akci.
         19:12
         Testování pracovních pomůcek
          V Česku přibývá pracovních úrazů - loni jich zaměstnanci nahlásili přes 44 tisíc. Velké riziko hrozí například lidem, kteří pracují ve výškách.
          22:05
          Prostorová kresba kovem Jaromíra Šimkůje
           Alejí kolejí – tak se jmenuje nová výstava v Galerii města Blanska. Představuje instalace sochaře Jaromíra Šimkůje, ve kterých zaznamenal krajinu ubíhající za oknem vlaku.
           Přehrát celé video
           Stopáž25 minut
           Další díl
           Události v regionech

           Události v regionech (Brno) na sociálních sítích

           Napište nám